SPF 50 - kosmetyki z filtrem 50

SPF 50

Zdrowa opalenizna nie tylko estetycznie wygląda, lecz także znamionuje dobrą kondycję skóry. Dlatego też unikamy poparzeń które uszkadzają naskórek, wywołują zaczerwienienia i mogą prowadzić do poważnych schorzeń. Zwykle chętnie przebywamy na słońcu – w końcu czerpiemy od niego witaminę D, tak ważną dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przy czym robimy to z rozwagą. Eksponujemy więc skórę na promienie słoneczne wówczas, gdy jest ona chroniona przez kosmetyk z filtrem przeciwsłonecznym. Takie preparaty mają różną wysokość ochrony przed promieniami UVA i UVB. Najdłużej działają kosmetyki do twarzy i ciała z filtrem SPF 50. Liczba “50” informuje nas o tym, że możemy przebywać na słońcu 50 razy dłużej niż normalnie (czyli 20 minut), więc aż 16 godzin. Oczywiście po kąpieli czy przy nadmiernym poceniu się należy powtórzyć aplikację kosmetyku, by pozostał skuteczny.

Proponujemy więc różnorodne kosmetyki SPF 50. Przeznaczone są one zarówno do twarzy, jak i ciała czy włosów. Różnią się formą (również sposobem nakładania) i szczegółowym składem. Niektóre preparaty stosuje się na wrażliwą skórę niemowląt i małych dzieci, kolejne chronią dojrzalszą cerę przed fotostarzeniem. Produkty te szczególnie polecane są osobom z mniejszą zawartością melaniny w skórze (fototyp I i II) czy przyjmującym leki immunosupresyjne.

Preparaty SPF 50 odnajdziemy pod postacią kremu, fluidu, mleczka itd. Co istotne, dodatkowo, poprzez zawartość licznych składników aktywnych, odżywiają one i nawilżają cerę, skórę ciała bądź włosy.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com