Leki na zapalenie pęcherza

Leki bez recepty na zapalenie pęcherza

Zakażenia układu moczowego należą do tych bardziej dolegliwych przypadłości. Częściej dotykają one kobiety, co spowodowane jest kobiecą budową anatomiczną, a uściślając: bliskiego sąsiedztwa żeńskiego odbytu i cewki moczowej. To w końcu pałeczka kałowa, czyli E. coli przysparza zwykle tego  zakażenia. I nierzadko jego konsekwencją jest  zapalenie pęcherza moczowego. U kobiet z dużą częstotliwością ma charakter nawracający – co nieraz wywołuje niedokładna higiena miejsc intymnych, lecz także stosując ją, nie zawsze się uchronimy przed rzeczoną dolegliwością. Co oczywiste, borykają się z nią także reprezentanci płci męskiej. Przy czym im doskwiera ona rzadziej. 

Zapalenie pęcherza wywołują też odmienne powody. Co dotyczy obydwu płci. Także i kobiety wszak zmagają się z chorobami wenerycznymi, czyli przekazywanymi drogą płciową. 

Zakażenie układu moczowego objawia się takimi przykrymi objawami jak choćby: nietrzymanie moczu lub też problemy z jego wydalaniem, częstomocz, dyskomfort w podbrzuszu czy pieczenie w obrębie cewki moczowej. 

Cięższe przypadłości (w tym choroby weneryczne) leczy się antybiotykoterapią. Przy lżejszych stanach zapalnych nie trzeba podejmować tak zaawansowanej farmakoterapii. Zdarza się, że zapalenie mija samoistnie, często ma to miejsce w przypadku powracającej dolegliwości u kobiet. Tym niemniej warto przynieść sobie ulgę poprzez przyjmowanie herbatek ziołowych lub też lekach opartych na ziołowych kompozycjach. Napar z pokrzywy ma właściwości przeciwzapalne, pomaga np. leczyć prostatę, czyli typowo męską przypadłość ze strony układu płciowego. Wśród medykamentów polecamy między innymi MultiURI, czyli żurawinę w saszetkach. Ważne jest bowiem, by zakwasić organizm.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com