SVR dermokosmetyki

SVR Dermokosmetyki

Nie zawsze zwykłe preparaty kosmetyczne są wystarczające do tego, by pielęgnować skórę twarzy, rąk, stóp czy też innych części ciała. Wtedy to bardziej pożądane stają się dermokosmetyki, czyli kosmetyki, które wykazują również działanie lecznicze. Stąd też znajdziemy je tylko w najlepiej wyposażonych drogeriach. Przeważnie bowiem mieszczą się one w aptekach. Wynika to z tego, że dopuszczenie ich do obiegu wymaga podjęcie większej liczby badań i testów niż to ma miejsce w przypadku pozostałych kosmetyków, czyli tych, których nie nazywamy dermokosmetykami. Ich działanie sprawdzana jest pod kątem skóry o bardzo różnych wymaganiach. Przeznaczone są więc do osób, które potrzebują produktów o łagodnym działaniu, które uśmierzy różnego rodzaju dolegliwości skórne.

Tego rodzaju wyroby ma do zaoferowania między innymi francuska firma specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków – mianowicie: SVR Laboratorium. Ma ona do zaproponowania wymagającym klientkom i klientom szeroki repertuar dermokosmetyków. Znajdziemy pośród nich między innymi kremy nawilżające do twarzy i do skóry (zob. SVR Hydraliane), żele czy mleczka, które wyróżniają się właściwościami. Jest tu choćby żel do zrogowaceń i modzeli czy też krem nawadniający suchą i popękaną skórę. Przeciw skutkom fotostarzenia skóry pomocne mogą być produkty z linii SVR Sun Secure, choćby krem ochronny SVR SPF 50.

Dobrze przy tym pamiętać, że kondycję i włosów, i skóry głowy poprawiają także witaminy oraz minerały zawarte w jedzeniu. Stąd też zbilansowana dieta pomaga nam wzmocnić cebulki włosowe.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com