Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Enterol

Enterol

Mikroflora jelitowa wyścieła jelita, osłaniając je i usprawniając ich funkcjonowanie. Gdy nic nam nie dolega, nie zaprzątamy sobie z tym specjalnie głowy. Zaczynamy się interesować jej składem, gdy zaczynamy odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Nadmieńmy, że zaburzona praca mikroflory może też rzutować na sprawność innych układów, chociażby moczowo-płciowego, a także pozostałych obszarów ciała. Chcąc zachować jej zdrową równowagę, należy się zdrowo, różnorodnie i regularnie odżywiać, oczywiście należy pobierać pożywienie zawierające probiotyki i prebiotyki. Jakkolwiek pewne choroby dotykające układ pokarmowy – sprawiają, że w jelitach mieści się niewystarczająca ilość dobroczynnych bakterii. Zdarza się, że przyjmowanie ich z pokarmem jest utrudnione. 

Wtedy to dobrze sięgnąć po lek Enterol, który wspiera zrównoważony skład mikroflory jelitowej, co jest nieocenionym wsparciem w zmaganiach się z takimi nieprzyjemnymi dolegliwościami jak: zaparcia, biegunki, wzdęcia, uczucie przelewania się w jamie brzusznej itd. Jednym z takich preparatów, dostępnym bez recepty, jest Enterol w formie kapsułek oraz saszetek. Zawiera on drożdżowe szczepy probiotyczne. Medykament stosuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego, wspierając równowagę mikroflory jelitowej. Przynosi ulgę przy biegunkach o różnorodnym pochodzeniu. W zależności od tego, co ją wywołuje, zaleca się adekwatne dawkowanie lekarstwa. Szczegółowo jest to wyjaśnione w ulotce załączonej do opakowania.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.