Resource

Resource

Kiedy prawidłowo się odżywiamy, stosując zbilansowaną dietę, i nie chorujemy na poważniejsze schorzenia, wtedy nie mamy większego problemu z dostarczaniem witamin, związków mineralnych oraz innych składników do naszego organizmu. Pozwalają nam sprawnie funkcjonować, mieć dobrą kondycję i odznaczać się optymalną witalnością. Jednak w przypadku niektórych przypadłości – w tym wielu z grupy chorób wieku podeszłego – cierpienie pogłębia się z powodu problemów z przyjmowaniem pokarmu czy lub niedostatecznym przyswajaniem i wykorzystaniem przez organizm niezbędnych do życia składników (powodem może być choćby zaburzenie metabolizmu glukozy). Odnosi się to na przykład do pacjentów onkologicznych oraz innych osób, które wskutek problemów zdrowotnych – na przykład kłopotów z połykaniem, czyli dysfagią, lub też anoreksją – są niedożywione lub bliskie niedożywienia. Wówczas to pomocne okazują się preparaty odżywcze, które należy przyjmować pod stałym nadzorem lekarza specjalisty. Produkuje je między innymi Nestlé, poświęcając im specjalną linię Resource.

W jej skład wchodzą produkty pod postacią płynów czy proszku rozpuszczalnego w wodzie. Występują w wielu różnorodnych smakach – najczęściej owocowych. Chodzi mianowicie o to, by przyswajanie ich było możliwie jak najmniej monotonne. Wśród oferowanych preparatów wiele z nich stanowią odżywki białkowe, a także białkowo-węglowodanowe. Białko bowiem jest kluczowym elementem żywieniowym w terapii pacjentów onkologicznych. Białka są podstawowym składnikiem krwi i limfy, a także pełnią funkcję przekaźnika niektórych związków mineralnych i witamin. Ponadto trudno sobie bez nich wyobrazić proces gojenia ran.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com