Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Resource

Resource

Kiedy prawidłowo się odżywiamy, stosując zbilansowaną dietę, i nie chorujemy na poważniejsze schorzenia, wtedy nie mamy większego problemu z dostarczaniem witamin, związków mineralnych oraz innych składników do naszego organizmu. Pozwalają nam sprawnie funkcjonować, mieć dobrą kondycję i odznaczać się optymalną witalnością. Jednak w przypadku niektórych przypadłości – w tym wielu z grupy chorób wieku podeszłego – cierpienie pogłębia się z powodu problemów z przyjmowaniem pokarmu czy lub niedostatecznym przyswajaniem i wykorzystaniem przez organizm niezbędnych do życia składników (powodem może być choćby zaburzenie metabolizmu glukozy). Odnosi się to na przykład do pacjentów onkologicznych oraz innych osób, które wskutek problemów zdrowotnych – na przykład kłopotów z połykaniem, czyli dysfagią, lub też anoreksją – są niedożywione lub bliskie niedożywienia. Wówczas to pomocne okazują się preparaty odżywcze, które należy przyjmować pod stałym nadzorem lekarza specjalisty. Produkuje je między innymi Nestlé, poświęcając im specjalną linię Resource.

W jej skład wchodzą produkty pod postacią płynów czy proszku rozpuszczalnego w wodzie. Występują w wielu różnorodnych smakach – najczęściej owocowych. Chodzi mianowicie o to, by przyswajanie ich było możliwie jak najmniej monotonne. Wśród oferowanych preparatów wiele z nich stanowią odżywki białkowe, a także białkowo-węglowodanowe. Białko bowiem jest kluczowym elementem żywieniowym w terapii pacjentów onkologicznych. Białka są podstawowym składnikiem krwi i limfy, a także pełnią funkcję przekaźnika niektórych związków mineralnych i witamin. Ponadto trudno sobie bez nich wyobrazić proces gojenia ran.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.