Tabletki z cynkiem

Tabletki z cynkiem bez recepty

Cynk to minerał, który odpowiada między innymi za stan skóry, włosów i paznokci. Jeżeli pojawiają się problemy w tych sferach, może to świadczyć o zbyt niskiej zawartości cynku w diecie. Wówczas najszybszym sposobem poprawy swojego stanu jest odpowiednia suplementacja. W naszej ofercie znajdą Państo bogaty wybór produktów z optymalną zawartością cynku w postaci tabletek. Polecamy także inne zestawy witamin i minerałów!

Tabletki z cynkiem

Każdego dnia wraz z pokarmem przyjmujemy rozmaite pierwiastki, których nie jesteśmy w stanie wytworzyć naturalnie.  Jest to istotne, bo też poprzez nie nasz organizm spełnia swoje liczne funkcje, wskutek czego jesteśmy w dobrej dyspozycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Pośród niezbędnych nam związków znajduje się także i cynk. To on w dużej mierze odpowiada za kondycję skóry, włosów i paznokci. Niedobór cynku skutkuje więc problemami natury dermatologicznej, a także łamliwością paznokci czy słabnięciem struktury włosa, ale także z dolegliwościami ze strony układu trawiennego. Zdrowa zbilansowana dieta powinna zapewnić pożądaną podaż tego pierwiastka. Zawierają go na przykład żółte sery, mięso, ryby, podroby. Warto pamiętać, że białko zwierzęce zwiększa efektywność wchłaniania przez ciało cynku.

Z różnych jednak powodów, na przykład wskutek choroby, nie mamy możliwości przyjąć wystarczającej ilości cynku z pokarmu. Wówczas należy go suplementować na przykład w formie tabletek do ssania CYNKoVir Immuno bądź musujących Ascorvita MAX MUS, które zawierają również nie mniej pożądaną witaminę C.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com