Płyny do dezynfekcji skóry

Płyny do dezynfekcji skóry

W ostatnich dwóch latach zdecydowanie więcej mówiło się o dezynfekcji skóry – przede wszystkim odkażaniu dłoni, które mają największy kontakt z rozmaitymi powierzchniami, na których – rzecz jasna – nie brakuje również chorobotwórczych drobnoustrojów. Obecnie temat nie jest już tak nośny – niemniej nic się tak naprawdę nie zmieniło. Od zawsze człowiekowi towarzyszą zarówno dobro-, jak i złoczynne bakterie, grzyby, a nawet wirusy (te dobre to bakteriofagi). Istotne jest, by te drugie nie przejęły kontroli nad naszym organizmem. Uodparniamy się oczywiście poprzez zbilansowaną dietę (nieraz suplementowaną) czy też aktywność fizyczną. Do tego jeszcze dochodzą płyny do dezynfekcji skóry. Używamy ich szczególnie w miejscach, w których jesteśmy najbardziej narażeni na skutki działania szkodliwych nam mikroorganizmów – odnosi się to na przykład do wszelkich sanitariatów, a szczególnie tych publicznych. 

Używanie środków odkażających w sposób przemyślany jest rzeczą nader istotną. Oczywiście w taki sposób – żeby nie wyjaławiać flory bakteryjnej skóry. Poprzez to, rzecz, jasna nie stajemy się całkowicie bezpieczni wobec działania chorobotwórczych mikroorganizmów, jakkolwiek ryzyko zakażenia znacznie się zmniejsza. Dążymy do tego m.in. poprzez stosowanie przeróżnych płynów dostępnych także w aptekach internetowych. W ofercie znajdziemy między innymi żele, spreje antybakteryjne, które dodatkowo odżywiają skórę dłoni.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com