Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Na suchość pochwy

Leki na suchość pochwy

Suchość pochwy dotyka kobiety w różnym etapie życia - po menopauzie, w połogu czy przed miesiączką. Przyczyny tej dolegliwości mogą być różne: od fizjologicznych, wywołanych zmęczeniem poporodowym czy chronicznym stresem, przez hormonalne po przyczyny związane z infekcjami wywołanymi przez bakterie lub grzyby. Jeżeli dolegliwość występuje przez dłuższy czas, należy koniecznie skonsultować się z lekarzem, który zidentyfikuje przyczyny problemu i wskaże odpowiednie leki na suchość pochwy. W doraźnych przypadkach objawy można złagodzić specjalnymi żelami i preparatami. Warto dbać także o ogólny stan zdrowia poprzez prawidłową suplementację, stosując specjalne witaminy dla kobiet

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.