Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Apap Intense, nowy apap ibuprofen i paracetamol Zobacz większe
    • Apap Intense, nowy apap ibuprofen i paracetamol

    Apap Intense, 200 mg + 500 mg, 10 tabletek, ibuprofen + paracetamol

    12,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 2 dni
    Koszty dostawy:
    od 11,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Apap Intense to lek będący połączeniem dwóch różnie działających farmakologicznie substancji aktywnych - ibuprofen i paracetamol w jednej tabletce!

    Apap Intense to podwójne uderzenie w ból.


    Synergia działania Apap Intense

    Leczenie skojarzone dwoma substancjami jednocześnie (ibuprofen + paracetamol) zapewnia silniejsze działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe niż, gdy Apap lub Ibuprom stosowane są oddzielnie.
    Ibuprofen to substancja o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Paracetamol łagodzi ból i obniża gorączkę. Te dwa składniki mają różne farmakologiczne mechanizmy działania i ich połączenie w jednej tabletce Apapu Intense daje efekt synergiczny, tzn. silniejsze właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe niż przy leczeniu tylko samym paracetamolem lub tylko samym ibuprofenem.


    Ibuprom i Apap razem, czyli Apap Intense - wskazania do stosowania

    Lek mogą stosować osoby dorosłe od 18 lat. Tabletki Apap Intense możesz stosować krótkotrwale w leczeniu umiarkowanego lub łagodnego bólu związanego z dolegliwościami, takimi jak:

    • migrena,
    • ból głowy,
    • ból pleców,
    • ból zęba,
    • bóle miesiączkowe,
    • bóle reumatyczne,
    • ból mięśni,
    • ból stawów,
    • ból gardła lub gorączka związane z przeziębieniem lub grypą.


    Jak stosować lek?

    • 1 tabletka do 3 razy na dobę, po lub w trakcie posiłku.
    • Lek przeznaczony jest dla osób od 18 lat.
    • Pomiędzy dawkami należy zachować co najmniej 6 godzin przerwy.
    • Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują, możesz przyjmować maksymalnie 2 tabletki jednorazowo do trzech razy na dobę.
    • Maksymalnie w ciągu 24 godzin możesz przyjąć 6 tabletek (co stanowi 1200 mg ibuprofenu i 3000 mg paracetamolu) - jest to maksymalna dawka dobowa, której nie możesz przekraczać.
    • Leczenie może trwać do 3 dni, jeśli objawy utrzymują się lub nasilają, skonsultuj się z lekarzem.


    Skład leku Apap Intense

    • Substancje czynne leku (w jednej tabletce):
      • ibuprofen 200 mg,
      • paracetamol 500 mg.
    • Pozostałe składniki to: rdzeń tabletki: skrobia kukurydziana, krospowidon (Typ A), krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K-30, skrobia, żelowana kukurydziana, talk, kwas stearynowy. Otoczka: alkohol poliwinylowy, talk, makrogol 3350, tytanu dwutlenek (E171).


    Kiedy nie stosować leku APAP INTENSE?

    Leku nie możesz stosować jednocześnie z innymi lekami, które zawierają w składzie paracetamol, ibuprofen, kwas acetylosalicylowy lub inne leki NLPZ. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką w celu sprawdzenia czy lek jest dla Ciebie bezpieczny. Apap Intense może mieć wpływ na inne leki np. leki przeciwwymiotne (metoklopramid), leki na pracę serca (glikozydy), leki moczopędne, leki obniżające ciśnienie krwi, leki o działaniu przeciwzakrzepowym (warfaryna, kwas acetylosalicylowy), i inne - szczegóły znajdziesz w znajdującej się w opakowaniu ulotce. Leku nie mogą stosować dzieci ani młodzież poniżej 18 lat. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem Apap Intense.


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie Apap Intense zawiera 10 tabletek powlekanych. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje m.in. o wskazaniach, przeciwskazaniach, dawkowaniu, działaniach niepożądanych, interakcji z innymi lekami.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.