Dermokosmetyki do kąpieli

Dermokosmetyki do kąpieli

Nie zawsze z dużą starannością dobieramy kosmetyki do kąpieli. Nieraz sięgamy po pierwszy z brzegu żel czy też szampon. Z pewnością inaczej to wygląda, kiedy nasza skóra jest problematyczna. Wówczas z dużą starannością należy decydować się na konkretne preparaty kosmetyczne. Wtedy zwykłe kosmetyki z drogerii nierzadko są niewystarczające. Skóra wrażliwa wymaga bowiem troskliwego traktowania. Do kąpieli więc wykorzystuje się dermokosmetyki. Tym się różnią od pozostałych produktów kosmetycznych, że wykazują nie tylko pielęgnacyjne działanie, ale również lecznicze. W innym razie używanie nieodpowiednich kosmetyków zamiast poprawiać kondycję skóry – tylko ją pogarsza.

W aptekach dostępne są różnorodne dermokosmetyki do kąpieli. Wśród propozycji znajdują się między innymi balsam odżywczy do mycia suchej skóry atopowej, żel do mycia ciała i włosów czy też bogata w substancje aktywne emulsja Eloderm do kąpieli z emolientami.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com