Żele intymne i lubrykanty

Czym są żele intymne? 


Szukasz sposobu na zwiększenie ekscytujących doznań z Twoim partnerem? Sprawdź szeroką ofertę żeli intymnych dla kobiet i mężczyzn w naszej aptece. Lubrykanty pozwolą Ci na odkrycie dodatkowych wrażeń podczas kontaktów seksualnych z Twoim partnerem, a także pomogą skutecznie uzupełnić poziom nawilżenia okolic intymnych. Dodatkowo są idealnym sposobem na odcięcie się o monotonii i rutyny. Można jej stosować zarówno na przed stosunkiem, jak i w trakcie razem z prezerwatywą, ponieważ żele erotyczne są kompatybilne z lateksem. Żele intymne nawilżające mogą służyć również do masażu. Delikatnie odprężają oraz sprawiają, że skóra staje się gładsza i miększa w dotyku.

Lubrykanty - co warto o nich wiedzieć?


Głównym zadaniem żeli nawilżających intymnych jest zmniejszenie suchości pochwy, co przekłada się na zniwelowanie dyskomfortu i chroni przed nieprzyjemnymi, a czasem wręcz bolesnymi otarciami. W zdecydowanej większości tego typu produktów głównym składnikiem jest woda, dlatego lubrykanty nie uczulają, nie powodują podrażnień, nie lepią się, ani nie pozostawiają plam. Dodatkowo należy wspomnieć, że są dostępne w wielu wersjach zapachowych, a także posiadają różnorodne właściwości. Trzeba jednak pamiętać, że żaden żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środków plemnikobójczych. W naszej  aptece posiadamy bogatą ofertę, która pozwala na wybór odpowiedniego żelu intymnego dopasowanego do potrzeb, nawyków oraz oczekiwań klienta. Warto również sprawdzić leki na poprawę erekcji. Wszystkie tego typu preparaty należy używać zgodnie z zaleceniami producenta. W  przypadku wystąpienia podrażnień należy zaprzestać stosowania środka i zgłosić się do lekarza. Lubrykanty powinno przechowywać się w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com