Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 249 zł

Leki i suplementy na zaparcia

Środki na zaparcia

Zaparcia nazywane też zatwardzeniem to dość uciążliwa, a jednocześnie bardzo powszechna dolegliwość, która skutkuje zmniejszeniem częstotliwości wypróżnień. Przyczyn takiego stanu może być wiele, począwszy od niewłaściwej diety, poprzez stres, a skończywszy na problemach hormonalnych. Dolegliwości zwykle towarzyszy spory dyskomfort, dlatego środki na zaparcia należą do bardzo często poszukiwanych, szczególnie przez osoby w starszym wieku, które często mają zaburzony metabolizm i osłabioną perystaltykę jelit. Suplementy na zaparcia przydają się też wielu kobietom w ciąży, które często skarżą się na problemy z wypróżnieniem.

Leki na zaparcia – wiele środków na ten sam problem

Leki na zaparcia koncentrują się przede wszystkim na poprawie częstotliwości wypróżnień. Popularne są ziołowe leki przeczyszczające, które pomagają upłynnić treść pokarmową i pobudzić jelita do bardziej wytężonej pracy. Mogą one zawierać m.in. wyciąg z ziela karczocha wspomagający produkcję soków trawiennych. Popularne są również koper włoski oraz kminek zwyczajny, które pomagają zniwelować nadprodukcję gazów, a tym samym zmniejszyć wzdęcia i uczucie pełności. Wspomagające układ pokarmowy ziołowe tabletki na zaparcia mogą też zawierać cykorię lub mniszek lekarski. Długofalowo na zaparcia może pomóc błonnik, który ułatwia wypróżnianie. Z kolei w celu uzyskania szybkiego efektu można zastosować czopki lub wlewki zawierające leki na przeczyszczenie.

Co na zaparcia? Nasza oferta

W ofercie naszej apteki internetowej znajdziesz różnorodne tabletki na przeczyszczenie, które pomagają w szybszym wypróżnieniu oraz inne suplementy i leki na zaparcia – również te pomagające im zapobiegać. Dzięki dostępności środków o różnym działaniu i formie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od przyczyn dolegliwości i intensywności objawów. Sprawdź, co na zaparcia jest dostępne bez recepty! Zobacz również probiotyki wspierające pracę jelit.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.