Repelenty na komary i kleszcze

Skuteczne repelenty na komary i kleszcze

Komary i kleszcze należą do najbardziej nielubianych przez ludzi stworzeń. Nic dziwnego – potrafią być bardzo uporczywe, a ich ugryzienia powodują często duży dyskomfort – swędzenie, ból, rumień czy opuchliznę. Ponadto bywają bardzo groźne, ponieważ mogą przenosić rozmaite choroby. Szczególnie roznoszona przez kleszcze borelioza bywa niebezpieczna, dlatego warto zawsze chronić się przed tymi pajęczakami, stosując repelenty – szczególnie planując pobyt w miejscach ich częstego bytowania.

Podkategorie

  • Repelenty z DEET

    Sprawdzone repelenty z DEET

    Uporczywe komary dają Ci się we znaki i chcesz sięgnąć po najskuteczniejsze środki? Wybierz repelenty z DEET. N,N-dietylo-3-metylobenzamid, znany właśnie jako DEET, to dokładnie przebadana substancja o potwierdzonych właściwościach odstraszających. Co ważne, środek działa nie tylko na komary, ale również na meszki i kleszcze, a więc pozostałe stworzenia, których nie chcesz spotkać, obcując z naturą.

  • Naturalne środki na...

Sposoby na komary i kleszcze

Człowiek od zawsze szuka metod obrony przed tymi stworzeniami, jednak jakie sposoby na komary i na kleszcze są skuteczne? Niektórzy chętnie korzystają z naturalnych produktów – przede wszystkim wydzielających odstraszające owady i pajęczaki zapachy. W praktyce okazuje się jednak, że naturalne środki na komary i kleszcze nie zawsze zdają egzamin. Niewiele z nich może też pomóc w ochronie przed oboma typami nieproszonych gości. Dlatego szczególnie przed wycieczką na łono natury – np. do lasu, na łąkę, nad wodę, czy nawet do miejskiego parku – warto zastosować repelenty z apteki.

To zazwyczaj środki na bazie N,N-dietylo-3-metylobenzamidu (DEET) – substancji o udowodnionej skuteczności w zakresie odstraszania owadów. Działa ona na komary, na kleszcze, a także na meszki i inne uporczywe insekty, również te tropikalne. Jest bezpieczna, choć dla dzieci warto wybierać środki o mniejszym jej stężeniu, a kobiety w ciąży powinny poprzestać na środkach naturalnych.

Preparaty na kleszcze i komary

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne preparaty na kleszcze – zarówno te z wysoką zawartością DEET, jak i zupełnie naturalne. Dzięki temu bez trudu wybierzesz wariant, który zapewni Ci idealną równowagę pomiędzy skutecznością, bezpieczeństwem i komfortem. Proponujemy zarówno repelenty DEET, spraye na komary i kleszcze, jak i środki w kulce (roll-on), a także inne rozwiązania. Sprawdź!

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com