Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ból neuropatyczny

Ból neuropatyczny

Ból odczuwamy w różnych miejscach, z rozmaitym natężeniem i charakterem. W ten sposób organizm daje nam znać, że doznaliśmy urazu lub też zmagamy się z chorobą. Ból jest więc cenny z tego powodu, że stanowi sygnał i skłania nas do tego, byśmy przeciwdziałali źródłu, które go wywołało. Dzieje się tak, gdy obwodowy układ nerwowy działa bez zarzutu. Bywa jednak odwrotnie, kiedy to do naszego mózgu docierają zniekształcone informacje ruchowe i czuciowe – wyolbrzymiają zagrożenie bądź też informują nas o czymś, co nie istnieje. Sygnały bólowe płynące z rdzenia kręgowego do świadomości same w sobie stanowią wówczas dla nas istotny i nieraz bardzo dojmujący kłopot. Towarzyszy nam piekący, palący czy nawet przeszywający ból – może on mieć charakter ciągły bądź też okresowy. Występuje w zmianach zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa, a także przy wielu schorzeniach, choćby przy dyskopatiach, cukrzycy, nowotworach oraz chorobach zakaźnych i reumatologicznych. Zależnie od tego, co je wywołało, inaczej – przykładowo – uśmierza się cukrzycowy ból neuropatyczny, a inaczej ten towarzyszący innej dolegliwości. Leczenie go w każdym przypadku jest trudne. Zwykle leki przeciwbólowe nie wystarczają, zdecydowanie częściej pomocne są te antydepresyjne, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.