Preparaty na menopauzę

Skuteczne leki na menopauzę bez recepty

Menopauza, czyli przekwitanie, to naturalny etap w życiu każdej kobiety, który wiąże się ze sporymi zmianami hormonalnymi. Efektem są różnego rodzaju objawy. To m.in. huśtawki nastrojów, uderzenia gorąca, zwiększona drażliwość czy senność, a także bóle głowy, kołatanie serca, kłopoty z pamięcią i koncentracją, niepokój czy nawet stany depresyjne. Ponadto menopauzie zazwyczaj towarzyszy spadek libido. Może dojść również do wzrostu masy ciała i utraty jędrności skóry. Dlatego wiele kobiet przyjmuje w tym okresie środki na menopauzę, które mają pomóc w zminimalizowaniu przykrych symptomów.

Środki na menopauzę – co stosować?

Jeśli objawy stają się bardzo wyraźne i dokuczliwe, lekarz może zalecić hormonalne leki na menopauzę, które pomogą ustabilizować organizm. Można jednak również wspomagać się preparatami bez recept, które zazwyczaj zaliczane są do grona suplementów diety. Tego typu tabletki na przekwitanie zazwyczaj skomponowane są ze składników zawierających fitoestrogeny, czyli naturalną formę żeńskich hormonów. Dzięki temu pomagają uzupełnić je w organizmie oraz zredukować intensywność symptomów.

Preparaty na menopauzę bez recepty mogą zawierać fito estrogeny pochodzące np. z wyciągów z nasion soi lub z czerwonej koniczyny. Mogą też zawierać ekstrakty z szyszek chmielu lub nasion lnu. Ponadto często są wzbogacone o witaminy i minerały, których zadaniem jest m.in. wsparcie organizmu w walce z osłabieniem układu krwionośnego czy też nerwowego, osteoporozą oraz osłabieniem włosów, skóry i paznokci. Dzięki temu leki na przekwitanie bez recepty są wszechstronne.

Tabletki na menopauzę bez recepty

W naszej aptece znajdziesz rozmaite tabletki na menopauzę o naturalnych, ziołowych składach. Dostępne są bez recepty i mogą być stosowane jako wsparcie organizmu w tym trudnym okresie. Proponujemy wyłącznie środki na przekwitanie od renomowanych producentów. Sprawdź!

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com