Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Wzmocnienie paznokci

Preparaty na wzmocnienie paznokci dostępne w aptece

Zdrowe i piękne paznokcie często uznawane są za synonim zdrowia. Niestety ich łamliwość oraz niedożywienie są częste, nie dziwi więc poszukiwanie preparatów pomagających walczyć z tym problemem. W tym celu można stosować witaminy i preparaty na wzmocnienie paznokci, z odpowiednio dobranymi składami o działaniu pielęgnującym i ochronnym.

Co zawierają preparaty na łamliwe paznokcie?

W składach takich środków można znaleźć m.in. krzem, witaminy z grupy B, cynk, a także żelazo. Za wzmocnienie paznokci odpowiadają także takie składniki jak cysteina, która stanowi główny budulec keratyny i również dlatego często zawierają ją tabletki na włosyCo jeszcze sprawdzi się na wzmocnienie paznokci? Nie można zapomnieć choćby o witaminie E, która bierze udział w transportowaniu tlenu, odpowiada więc za odżywienie płytki paznokcia i zmniejsza jego łamliwość.

Witaminy na wzmocnienie paznokci można znaleźć także w pożywieniu. Stąd też zalecana jest przede wszystkim zdrowa oraz zblinsowania dieta, pozwalająca uzupełnić jakiekolwiek niedobory.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.