Leki na grzybicę pochwy

Grzybica pochwy lek bez recepty

Zakażenia układu moczowego z pewnością nie należą do najprzyjemniejszych. Na dolegliwości z nimi związane częściej uskarżają się kobiety, co wynika z tego, że mają krótszą cewkę moczową i bliżej umiejscowioną odbytu niż mężczyźni. Przeważnie chodzi o zakażenie o podłożu bakteryjnym, niemniej szacuje się, że co czwarte spowodowane jest grzybem. Chodzi przeważnie o grzyba Candida albicans. Grzyby oraz inne mikroorganizmy występują w drogach rodnych kobiety naturalnie, niemniej bywa, że ta mikroflora staje się przerośnięta i wówczas grzyby nie tylko się rozmnażają, ale i przenoszą dalej. Dzieje się tak przeważnie wtedy, gdy organizm kobiety jest osłabiony (np. w trakcie ciąży). Niedostateczna higiena miejsc intymnych również sprzyja powstawaniu kandydozy oraz innych zakażeń dróg rozrodczych kobiety. Podobnie jest z niektórymi chorobami – na przykład z cukrzycą. 

Zdarza się też, że kandydoza przenosi się drogą płciową, w tym więc przypadku od zakażonego partnera. Grzybica waginy zwykle niesie ze sobą szereg przykrych objawów, a wśród nich świąd sromu i pochwy, pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk pochwy, wydobywające się z niej serowate upławy.

Tabletki na infekcje intymne

Grzybica pochwy to stan chwilowy, który szybko się leczy farmakologicznie, niemniej bywa i tak, że choroba ma charakter nawracający. W każdym przypadku można uśmierzyć dolegliwości preparatami dostępnymi w aptece bez recepty. Takim medykamentem jest choćby przyjmowany w tabletkach Pirolam Intima Vag, który zawiera klotrimazol, likwidujący drożdżaki z grupy Candida oraz hamujący ich rozrost.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com