Tabletki z luteiną

Tabletki z luteiną

Pod nazwą luteiny występują przynajmniej dwie substancję. Jedna to progesteron wytwarzana w jajniku czy łożysku, druga natomiast stanowi barwnik. Druga z nich nie jest wytwarzana przez organizm. I potrzebna jest do tego, by narząd wzroku sprawnie funkcjonował. Mieści się ona w plamce żółtej oka, odpowiadając za jego ostre oraz prawidłowe widzenie. Luteina (barwnik) jest więc bardzo cenną substancją. Stanowi ona jak gdyby naturalny filtr ochronny dla naszego narządu wzroku, zabezpieczając go przed promieniami słonecznymi, zarówno tymi intensywnymi, które obserwujemy najczęściej wiosną i latem, jak i dłuższymi, UVA, które operują przez cały rok – także podczas pochmurnych dni. Te drugie pod pewnymi względami nawet są bardziej szkodliwe dla skóry i oczu, bo przenikają przez chmury, a także szkło, ponadto odbijają się od śniegu, lodu i wody. Nieraz wywołuje to ból oczu. Dlatego też warto dostarczyć organizmowi dobroczynnej luteiny. Oczywiście zawarta jest w pożywieniu, w tym między innymi w żółtkach, zielonych, czerwonych i pomarańczowych warzywach (choćby w szpinaku, brokułach czy papryce). Kiedy jednak mamy większe zapotrzebowanie na luteinę – wtedy sięgamy po luteinę w tabletkach. Tego rodzaju preparaty dostępne są w aptekach bez recepty. Dodatkowo nierzadko mają też witaminy, które również niezbędne są do prawidłowej i bezbolesnej pracy oczu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com