Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Apap, 50 tabletek Zobacz większe
  • Apap, 50 tabletek

  Apap 500 mg, 50 tabletek – duże opakowanie

  27,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Tabletki z paracetamolem Apap przeznaczone są do walki z bólem, a także stosowane są przeciw gorączce. Apap to lek dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12 lat.


  Wskazania do stosowania leku Apap

  • bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy)
  • bóle zębów
  • bóle gardła
  • nerwobóle
  • bóle miesiączkowe
  • bóle mięśni
  • bóle kostno-stawowe
  • gorączka, np. w przebiegu przeziębienia i grypy.

  1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.

   

  Jak działa lek z paracetamolem Apap?

  Substancja czynna Apapu (paracetamol) ma właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, bez działania przeciwzapalnego. Paracetamol wchłania się szybko po połknięciu tabletki, dlatego efekt działania przeciwbólowego/przeciwgorączkowego może poczuć już po około 30 minutach od zażycia. Przeciwbólowe działanie utrzymuje się przez 4 do 6 godzin. W przypadku gorączki lek utrzyma swoje działanie przez 6-8 godzin


  Jak stosować Apap?

  • Dorośli – od 1 do 2 tabletek jednorazowo, np. w przypadku bólu głowy lub gorączki. Jeśli istnieje potrzeba, dawkę możesz ponowić (ale nie szybciej niż po 4 godzinach od przyjęcia wcześniejszej tabletki). Maksymalna dawka dobowa to 8 tabletek.
  • Młodzież powyżej 12 lat – 1 tabletka. W razie utrzymywania się bólu lub gorączki, po upływie 4 godzin możesz przyjąć kolejną dawkę.
  • Apap przyjmowany na czczo zadziała szybciej.


  Skład Apapu

  • paracetamol (Paracetamolum) w dawce 500 mg w jednej tabletce
  • substancje pomocnicze - wosk Carnauba, makrogol, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, kwas stearynowy, skrobia żelowana, powidon


  Czy Apap w ciąży jest bezpieczny?

  Stosowanie leków z paracetamolem, takich jak Apap 50 tabletek, jest dozwolone dla przyszłej mamy. Skonsultuj jednak z lekarzem przyjmowanie tabletek.


  Apap a karmienie piersią?

  Stosowanie leku skonsultuj z lekarzem. Jeśli to konieczne Apap możesz zażyć w okresie laktacji.


  Apap na kaca?

  Jeśli jesteś po spożyciu alkoholu lub w trakcie, nie przyjmu tabletek Apap, ponieważ to spowodować skutki dla Twojej wątroby (np. uszkodzenie).


  Łączenie Apapu z innymi lekami

  Jednoczesne stosowanie produktu Apap z innymi lekami zawierającymi paracetamol jest przeciwwskazane, ponieważ może to doprowadzić do przedawkowania. Apap może wywierać silniejsze działanie leków przeciwzakrzepowych (acenocumarol i warfaryna) – jeśli przyjmujesz takie leki, skonsultuj się z lekarzem zastosowaniem Apapu. Zapoznaj się z ulotką z opakowania gdzie znajdziesz więcej ważnych informacji dotyczących leku Apap.


  Apap duże opakowanie 50 tabletek – dodatkowe informacje

  Ekonomiczne, większe opakowanie Apap 500 mg zawiera 50 tabletek w pojemniku. Jeśli potrzebujesz zażywać lek Apap częściej i dłużej niż 3-5 dni, skonsultuj się z lekarzem. Apap może być stosowany do 5 dni w przypadku bólu i do 3 dni jeśli występuje u Ciebie gorączka.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com