Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze naramienne i elektroniczne - profesjonalne i do domu

Ciśnieniomierze to urządzenia, które bez wątpienia powinny znaleźć się w każdym domu, aby móc na bieżąco dokonywać pomiarów i tym samym sprawdzać swój stan zdrowia. Ciśnieniomierze oferuje też każda dobra apteka i są to urządzenia przede wszystkim od sprawdzonych producentów.

Wygodne ciśnieniomierze elektroniczne do użytku domowego

Komfort oraz dokładność pomiarów to bardzo ważne czynniki przy wyborze takiego urządzenia. Właśnie z tego powodu polecane są przede wszystkim naramienne ciśnieniomierze elektroniczne, które cechują się małymi, kompaktowymi wymiarami i dodatkowo nie wymagają samodzielnego pompowania. Sprawia to, że zmierzenie ciśnienia zajmuje zaledwie kilka minut.

Profesjonalne ciśnieniomierze naramienne dostępne w naszej ofercie

Profesjonalne ciśnieniomierze naramienne umożliwiają precyzyjny pomiar ciśnienia u dzieci i dorosłych. Dzięki zapięciu na rzepy dają się dostosować do ramion o różnym obwodzie. Ciśnieniomierze posiadają także dobrze zaprojektowany ekran, z którego łatwo jest odczytać pomiar. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii. 

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości sprzęty medyczne, termometry bezdotykowe także są dostępne w naszej aptece.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.