Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze naramienne i elektroniczne - profesjonalne i do domu

Ciśnieniomierze to urządzenia, które bez wątpienia powinny znaleźć się w każdym domu, aby móc na bieżąco dokonywać pomiarów i tym samym sprawdzać swój stan zdrowia. Ciśnieniomierze oferuje też każda dobra apteka i są to urządzenia przede wszystkim od sprawdzonych producentów.

Wygodne ciśnieniomierze elektroniczne do użytku domowego

Komfort oraz dokładność pomiarów to bardzo ważne czynniki przy wyborze takiego urządzenia. Właśnie z tego powodu polecane są przede wszystkim naramienne ciśnieniomierze elektroniczne, które cechują się małymi, kompaktowymi wymiarami i dodatkowo nie wymagają samodzielnego pompowania. Sprawia to, że zmierzenie ciśnienia zajmuje zaledwie kilka minut.

Profesjonalne ciśnieniomierze naramienne dostępne w naszej ofercie

Profesjonalne ciśnieniomierze naramienne umożliwiają precyzyjny pomiar ciśnienia u dzieci i dorosłych. Dzięki zapięciu na rzepy dają się dostosować do ramion o różnym obwodzie. Ciśnieniomierze posiadają także dobrze zaprojektowany ekran, z którego łatwo jest odczytać pomiar. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii. 

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości sprzęty medyczne, termometry bezdotykowe także są dostępne w naszej aptece.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com