Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji (odkażające) 

Wydarzenia ostatnich lat sprawiły, że media dużą wagę kładły na kwestię dezynfekcji rąk oraz miejsc wspólnych, szczególnie sanitariatów. Oczywiście rozmaite szkodliwe drobnoustroje były niemal wszędzie również i wcześniej. Temat ten nie jest więc niczym nowym. Przy tym wszystkim należy też mieć na uwadze, by nie przesadzać ze stosowaniem środków odkażających. Oczywiście powinny być regularnie użytkowane zwłaszcza w publicznych toaletach, a także w zakładach pracy, punktach gastronomicznych czy obiektach z branży HoReCa. Lecz trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że zbyt częste odkażanie wyjaławia skórę, pozbywając ją naturalnej ochrony, przez co staje się podatniejsza na zakusy wirusów, bakterii czy grzybów.

Stosowanie środków odkażających w sposób przemyślany jest jednak rzeczą ważną. Poprzez to, rzecz, jasna nie stajemy się całkowicie chronieni przed zarażeniem, niemniej ryzyko to znacznie się zmniejsza. Osiągamy to poprzez stosowanie przeróżnych płynów dostępnych także w aptekach internetowych. W ofercie znajdziemy między innymi żele czy spreje antybakteryjne, które dodatkowo odżywiają delikatną skórę dłoni.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com