Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ból łokcia

Ból łokcia

Przeważnie nie zwracamy uwagi na nasze mięśnie i stawy, kiedy znajdują się w dobrej kondycji. Wówczas nie mamy problemu z tym, żeby wykonywać proste, choć bardzo ważne w codziennym życiu czynności. Kiedy jednak zaczyna nam coś dolegać, wtedy szukamy informacji, czym to jest spowodowane. Gdy nie było jeszcze Internetu lub nie był tak rozpowszechniony, wtedy informacji poszukiwaliśmy u lekarzy bądź w papierowych encyklopediach. Dziś pomocy w tym zakresie odnajdujemy także w sieci. Ma to miejsce również wtedy, gdy odczuwamy ból łokcia. Staw łokciowy spełnia ważne funkcje, łącząc ramię z przedramieniem. Gdy jest sprawny, za jego sprawą zginamy rękę, co umożliwia nam wykonywanie pracy zawodowej czy też realizowanie obowiązków domowych. Łokieć ze względu na złożoną budowę, połączenie z nerwami i funkcje narażony jest na uszkodzenia. Najczęściej mają one charakter mechaniczny. Powtarzanie tych samych ruchów obciąża staw łokciowy, wywołując w jego obszarze mikrourazy. Kiedy gromadzą się przez dłuższy czas, wtedy możemy mieć do czynienia ze zmianami zwyrodnieniowymi. Uraz łokcia bywa też spowodowany nagłym uderzeniem, co wywołuje złamanie, skręcenie czy też zwichnięcie. Kiedy ból jest dojmujący, wtedy sięgamy po środki przeciwbólowe – aplikowane zarówno doustnie (w formie tabletek), jak i miejscowo, choćby pod postacią żelu 4 Flex Pure Gel, stosowanego na ból mięśni, stawów oraz stany zapalne w ich obrębie (spowodowane entezopatią, tendinopatią itd.). Wskazany jest również odpoczynek, a także wykonywanie ćwiczeń rehabilitacyjnych – oczywiście pod okiem specjalisty.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.