Dermokosmetyki po opalaniu

Dermokosmetyki po opalaniu

Nie zawsze zwykłe kosmetyki są wystarczające do tego, by pielęgnować skórę twarzy, rąk, stóp czy też innych części ciała. Wtedy to skuteczniejsze są dermokosmetyki, czyli kosmetyki, które wykazują też działanie lecznicze. Stąd też znajdziemy je tylko w najlepiej wyposażonych drogeriach. Przeważnie bowiem znajdujemy je w aptekach. W bogatym repertuarze nie brakuje i produktów, które stosuje się po opalaniu

Latem zwykle szukamy promieni słonecznych, których poprzednie miesiące nam skąpią. Stąd też spędzamy wiele godzin na świeżym powietrzu, niekoniecznie się opalając, ale na pewno przebywając na słońcu. Nie zawsze skóra przybiera wówczas przyjemny brązowy czy złocisty odcień, co w dużej mierze zależne jest od tego, jaką mamy cerę. Osoby z jasną karnacją są raczej uczulone na słońce. Dermokosmetyki po opalaniu przeznaczone są dla tych, których skóra jak w wymienionym przypadku wymaga szczególnej pielęgnacji, także tej roztoczonej nad skórą po kąpieli słonecznej. Służą do tego różnorodne produkty, choćby balsam po opalaniu SVR z linii Sun Secure przynoszący ukojenie na podrażnienia skóry wywołane promieniami słonecznymi czy też na przykład nieco bardziej zaawansowana w działaniu pianka na oparzenia. Drugi wymieniony produkt zawiera pantenol, który uśmierza ból i przyśpiesza gojenie ran posłonecznych.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com