Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Środki na poprawę erekcji

Bezpieczne środki na poprawę erekcji 

Zaburzenia erekcji dotykają co 5 mężczyznę i mogą być spowodowane różnymi czynnikami. Trudności związane z potencją najczęściej pojawiają się wraz z wiekiem, choć w dzisiejszych czasach ten problem dotyka również młodszych mężczyzn. Jednym ze sposobów radzenia sobie z takimi trudnościami jest przyjmowanie tabletek na erekcję. Wszystkie tego typu środki poprawiają ukrwienie penisa. W połączeniu ze stymulacją seksualną, środki te pomagają osiągnąć erekcję wystarczającą do rozpoczęcia i zakończenia stosunku. Należy pamiętać, że tabletki na poprawę erekcji są skuteczne jedynie w przypadku fizycznych zaburzeń potencji.

Kiedy potrzebne są tabletki na potencję?

Jak podają liczne badania, głównymi czynnikami wpływającymi bezpośrednio na trudność w życiu seksualnym mężczyzn są m.in.:

  • nieprawidłowa dieta
  • stres
  • brak aktywności fizycznej
  • palenie papierosów
  • nadużywanie alkoholu

Wszystkie przyczyniają się do rozwoju chorób takich jak, np.: cukrzyca, czy choroby serca, które, w późniejszym czasie, wpływają w znacznym stopniu na pogorszenie się sprawności seksualnej mężczyzn. Z tego powodu panowie powinni w pierwszej kolejności zadbać o poprawę swojego zdrowiaLeki na poprawę krążenia oraz suplementy dla mężczyzn mogą skutecznie podnieść ilość wytwarzanej energii, co w efekcie ma swoje przełożenie w polepszeniu się ogólnej kondycji organizmu.

Stosowanie leków na erekcję

Przyjmując leki na erekcję zawsze należy postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi na recepcie. W razie konieczności można poprosić lekarza lub farmaceutę o wyjaśnienie wszystkiego, co jest niezrozumiałe. Wszystkie środki na erekcje powinno przyjmować się według zaleceń producenta. Jeśli problem z potencją nadal się utrzymuje, nie wolno go lekceważyć. To pierwszy sygnał alarmowy, z którym należy zgłosić się do lekarza i rozpocząć leczenie choroby pierwotnej.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.