Tabletki przeciwbólowe dla dorosłych

Tabletki przeciwbólowe dla dorosłych

Z różną częstotliwością zmagamy się z bólem. I miewa on wieloraki charakter oraz rozmaite natężenie. Stwierdzamy więc ból, rwący, kłujący, tępy, piekący, palący, a także ostry i głęboki. Co go wywołuje? Długo by pisać. Często stoją za tym nerwy, kości czy też mięśnie. Nierzadko  towarzyszy nam ból głowy oraz brzucha – za czym stoi wiele powodów, dość często powstaje wskutek stresu, który niesie ze sobą napięcie mięśni, a właściwie całego ciała – stąd też ta dolegliwość bólowa uchodzi za napięciową. Wprawdzie skarżymy się na ból, ale w gruncie rzeczy wiemy, że realizuje on istotne zadania, informując nas, że z organizmem jest coś nie tak. Jest więc swego rodzaju dzwonkiem alarmowym. Zwykle ból nie trwa długo i mija samoistnie. Bywa jednak i tak, że jest bardzo trudny do wytrzymania, w związku z czym szukamy leków przeciwbólowych dla dorosłych. Wiemy, że sam odpoczynek i spokój nie przyniosą nam szybkiej ulgi.

Jeśli nie zależy nam na tym, by lek miał działanie miejscowe, wówczas nie sięgamy po żele czy maści, lecz po tabletki, która jest najprostsza w zastosowaniu. Do tych szerzej rozpowszechnionych zaliczymy leki z paracetamolem (np. Apap) lub mające ibuprofen (choćby Ibuprom). Leki bazujące na obydwu składnikach czynnych obniżają gorączkę, przy czym te drugie charakteryzują się także działaniem przeciwzapalnym.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com