Tabletki na alergię

Tabletki na alergie

Alergia to reakcja naszego organizmu na substancje, które powinny być nieszkodliwe. Najczęściej wywoływane są przez pyłki roślin, ale mogą też być spowodowane przez sierść zwierząt, kurz, grzyby, pokarmy czy leki. Kiedy alergen (czyli substancja wywołująca alergię) dostanie się do naszego organizmu, układ odpornościowy reaguje na niego nadmiernie, co prowadzi do objawów alergii.

Objawy alergii są różnorodne i zależą od rodzaju alergenu oraz indywidualnej reakcji organizmu. Mogą to być: katar sienny, swędzenie i łzawienie oczu, uczucie duszności, trudności w oddychaniu, wysypka, pokrzywka, a nawet anafilaksja - czyli ciężka, nagła reakcja alergiczna, która może zagrażać życiu.

Na szczęście, są sposoby na łagodzenie objawów alergii. Jednym z nich są leki przeciwhistaminowe, czyli tabletki na alergię, które zmniejszają nasilenie reakcji alergicznej. tabletki Aleric i Allertec Effect to dwa przykłady takich leków, zawierających substancje czynne, które zmniejszają objawy przypadłości. Warto jednak pamiętać, że nie każdy lek będzie skuteczny dla każdego pacjenta i przed rozpoczęciem stosowania leków przeciwhistaminowych warto skonsultować się z lekarzem, który dobierze odpowiedni preparat i ustali jego dawkowanie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com