Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Maści i żele na stawy i bóle mięśniowe

Maści i żele przeciwbólowe na stawy i mięśnie

Ból mięśni czy stawów jest często oznaką stanów zapalnych, które mogą wynikać z nadmiernego obciążenia, urazów, ale także innymi chorobami. Niezależnie od przyczyn najszybszą metodą uśmierzenia bólu będą maści i żele na stawy oraz mięśnie. Ich formuła zawiera najczęściej środki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych, przeciwbólowych. Zależnie od formuły i zastosowania mogą także rozgrzewać lub schładzać posmarowane miejsce. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg preparatów w postaci maści na bóle mięśni i stawów, a także środki na stłuczenia, urazy i kontuzje.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.