Maści i żele na stawy

Maści i żele rozgrzewające i przeciwbólowe na stawy i mięśnie

Ból mięśni czy stawów jest często oznaką stanów zapalnych, które mogą wynikać z nadmiernego obciążenia, urazów, ale także innymi chorobami. Niezależnie od przyczyn najszybszą metodą uśmierzenia bólu będą maści i żele na stawy oraz mięśnie. Ich formuła zawiera najczęściej środki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych, przeciwbólowych. Zależnie od formuły i zastosowania mogą także rozgrzewać lub schładzać posmarowane miejsce. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg preparatów w postaci maści na bóle mięśni i stawów, a także środki na stłuczenia, urazy i kontuzje.

Maści i żele na mięśnie i stawy bez recepty

Z bólem zmagamy się stosunkowo często w naszym życiu. Ma on rozmaite pochodzenie. Nieraz pochodzi od mięśni oraz stawów. Jego etiologia również bywa różnorodne. Przy czym najczęściej stoją za nim urazy mechanicznej, rzadziej do czynienia mamy z nerwobólami czy też rzadkimi przypadłościami w rodzaju neuralgii. Zdarza się też, że podłoże rzeczonych boleści jest psychogenne. Jakakolwiek by była przyczyna – szukamy sposobów na uśmierzenie dolegliwości. Nieraz sięgamy po tabletki przeciwbólowe. Owszem, bywają pomocne, szczególnie kiedy mają również właściwości przeciwzapalne. Przy czym dobrą alternatywą wydają się preparaty znieczulające miejscowo. Do takich też celów służą rozmaite smarowidła, czyli: maści, żele czy też kremy. Albo schładzają urażone miejsce, albo też je ocieplają. Efekt w każdym razie jest bardzo podobny. Produkty na mięśnie i stawy pomagają przetrwać najtrudniejszy czas, kiedy to ból jest najbardziej dojmujący. W niektórych przypadkach umożliwiają także dość sprawne funkcjonowanie, co pozwala kontynuować obowiązki zawodowe czy też domowe bądź towarzyskie.

Tym niemniej należy pamiętać, że tego rodzaju leki stosuje się doraźnie. W przypadku cięższych kontuzji lub chronicznych dolegliwości bólowych wymagane jest udanie się do lekarza, który często zleca badania, by poszerzyć diagnostykę. Nieraz wskazane jest leczenie operacyjne.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com