Tabletki, plastry i środki na rzucenie palenia

Środki na rzucenie palenia

Trudności w rzuceniu palenia mogą wynikać zarówno z silnego uzależnienia od tytoniu, jak i z przyzwyczajenia do pewnych rytuałów. Są jednak sposoby, które mogą pomóc pożegnać ten niezdrowy i dominujący życie wielu palaczy nawyk razna zawsze. Wiele osób, szukając wsparcia w tej dziedzinie, sięga po dostępne w aptekach środki na rzucenie palenia – to np. tabletki, plastry, gumy oraz spraye. Dzięki ich działaniu wyzwolenie się z sideł wpływającego na cały organizm nałogu może być znacznie łatwiejsze.

Sposoby na rzucenie palenia

Sposobów na rzucenie palenia jest bardzo dużo. Niektórzy wybierają strategię powolnego ograniczania liczby wypalanych dziennie papierosów, a inni stawiają na całkowite odstawienie nikotyny z dnia na dzień. Niezależnie od wybranej metody warto pamiętać o zdrowej diecie i ruchu, który pomoże pokonać niepokój związany z brakiem możliwości „puszczenia dymka”. Dostępne bez recepty leki na rzucenie palenia pomagają niwelować głód palacza poprzez dostarczenie mu nikotyny lub jej substytutu. Dzięki określonemu stężeniu tych substancji i ich stopniowemu uwalnianiu do organizmu łatwiej zapomnieć o chęci sięgnięcia po papierosa.

Palacze chcący pożegnać się z nałogiem mają do wyboru kilka form środków farmakologicznych.

  • Najpopularniejszą są tabletki na rzucenie palenia – przeznaczone do ssania lub do połknięcia. Przyjmuje się je dosyć często (początkowo nawet co 2 godziny), a następnie zmniejsza tę częstotliwość.
  • Podobnie działają gumy, które również opierają swój mechanizm działania na wspieraniu organizmu w stopniowym odzwyczajaniu się od nikotyny.
  • Coraz więcej osób wybiera również plastry na rzucenie palenia. Naklejone na skórę stopniowo uwalniają substancję czynną do organizmu, dzięki czemu można zapomnieć o sztywnym harmonogramie dawkowania.

Leki na rzucenie palenia w Przyjaznej Aptece

Nasz asortyment obejmuje różne środki, które mogą być pomocne przy rezygnacji z papierosów. To leki na rzucenie palenia od renomowanych producentów, które zwykle stosuje się przez kilka tygodni w celu wsparcia w pokonaniu szkodliwego nałogu. Palenie często wywołane jest przez stres, dlatego polecamy tabletki na uspokojenie, które również mogą pomóc w procesie rzucania palenia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com