Na problemy skórne

Podkategorie

Problemy skórne 

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że skóra stanowi największy nasz organ. Istotne więc jest, by ją adekwatnie pielęgnować i w razie jakichkolwiek dolegliwości dermatologicznych – o czasie interweniować. Jest ona bowiem barierą oddzielającą nasz organizm od świata zewnętrznego, a na pierwszej linii frontu stoi wierzchnia część skóry: naskórek. Wykonuje także szereg innych ważnych zadań. Odgrywa duża rolę w termoregulacji organizmu i optymalizowaniu zachodzącej w nim gospodarki wodno-elektrolitowej.

Z tego też względu narażeni jesteśmy w dużym stopniu na problemy dermatologiczne. A zagrożenie jest właściwie wszędzie, choćby w zanieczyszczonym powietrzu czy ustosowanych kosmetykach i preparatach. Mogą też mieć inne podłoże – na przykład genetyczne. Jako środków zaradczych używa się między innymi dermokosmetyków dostępnych w aptece bez recepty. Jednych używamy w codziennym rytuale pielęgnacyjnym, innych zaś wtedy, gdy dostrzegamy chorobliwe zmiany w części naskórka czy także w głębszych warstwach skóry. Problemy skórne możemy mieć wskutek uszkodzeń mechanicznych (oparzenia, rany) czy też z powodu zmian hormonalnych (trądzik) lub chorobowych (m.in. atopowe zapalenie skóry).  Obserwujemy również niegroźne przebarwienia czy brodawki – które jednak przeszkadzają nam z powodów estetycznych.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com