SVR Sebiaclear

SVR Sebiaclear

SVR Laboratorium to francuska firma, która specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków, które są odpowiednie dla każdego typu skóry. Firma ta powstała w 1962 roku, a jej założycielami byli Simone i Robert Véret, którzy mieli wieloletnie doświadczenie w dziedzinie farmacji. Dzięki ich wiedzy i pasji firma SVR Laboratorium stała się jednym z wiodących producentów dermokosmetyków w Europie.

SVR Laboratorium oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają w pielęgnacji skóry i zapewniają jej zdrowy i piękny wygląd. Jedną z najbardziej popularnych linii produktów firmy SVR jest Sebiaclear, która jest specjalnie przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej i trądzikowej.

Skóra tłusta i trądzikowa jest problemem, który dotyka wiele osób na całym świecie. Nie tylko jest to problem kosmetyczny, ale także medyczny. Skóra tłusta jest skłonna do tworzenia nadmiernej ilości sebum, co prowadzi do tworzenia zaskórników i krostek. Skóra ta jest również podatna na trądzik, który może powodować poważne problemy ze skórą i wpłynąć na samoocenę i samopoczucie danej osoby.

Linia produktów Sebiaclear firmy SVR jest idealna dla osób, które borykają się z problemem nadmiernej ilości sebum i trądzikiem. Produkty te są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc w regulacji wydzielania sebum, usuwaniu zaskórników i krostek oraz łagodzeniu stanów zapalnych na skórze.

Jednym z produktów z linii Sebiaclear jest żel oczyszczający do twarzy. Ten produkt jest łagodny dla skóry, ale jednocześnie skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Żel ten zawiera salicylowy kwas, który pomaga w regulacji wydzielania sebum i usuwaniu zaskórników oraz krostek.

Kolejnym produktem z linii Sebiaclear jest krem nawilżający do twarzy. Ten produkt jest specjalnie przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Krem ten zawiera aktywny składnik zwany niacynamidem, który pomaga w regulacji wydzielania sebum, łagodzi stany zapalne na skórze oraz zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie.

Innym produktem z linii Sebiaclear firmy SVR jest tonik oczyszczający.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com