Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dla mężczyzn

Skuteczne suplementy dla mężczyzn

Zdrowie mężczyzn wiąże się z szeregiem kwestii związanych z płcią, takich jak np.: produkcja testosteronu, zdrowie seksualne i prawdopodobieństwo podejmowania ryzykownych zachowań. Wielu z nich unika lekarzy i szpitali, ale cierpi na choroby i schorzenia, którym można zapobiec stosując odpowiednie leki i suplementy dla mężczyzn

Podkategorie

 • Środki na potencję i...

  Problemy z potencją mogą być bardzo uciążliwe. Jeśli często się powtarzają, często mają negatywny wpływ na relację partnerów i psychikę mężczyzny. Najczęściej obniżenie sprawności seksualnej przychodzi z wiekiem i nie oznacza żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Może również wynikać z prowadzenia tzw. niehigienicznego trybu życia, czyli nieprawidłowej diety, stresu, braku ruchu czy stosowania używek. Dlatego wielu panów chętnie sięga po rozmaite środki na potencję i erekcję, które są dostępne bez recepty.

 • Na prostatę

  Prostata, czyli gruczoł krokowy, wpływa na wiele aspektów funkcjonowania organizmu mężczyzny. Wiele osób kojarzy go głównie z płodnością, jednak zaburzenia pracy prostaty mogą też wywołać wiele innych problemów zdrowotnych. Dlatego warto dbać o siebie, prowadząc zdrowy tryb życia i regularnie odwiedzając lekarza. Pomóc w poprawie funkcjonowania jednego z ważniejszych męskich gruczołów mogą też dostępne bez recepty środki na prostatę. To preparaty skierowane przede wszystkim do mężczyzn w średnim wieku, którzy zaczynają odczuwać pierwsze dolegliwości związane z gruczołem krokowym lub chcą im zapobiec.

 • Witaminy dla mężczyzny

  Prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest w znacznej mierze uzależnione od podaży odpowiednich ilości witamin i minerałów. 

 • Wypadanie włosów
 • Suplementy dla mężczyzn

Istnieje wiele leków i suplementów dla mężczyzn, które mogą poprawić funkcjonowanie ich organizmu. Mężczyźni mogą przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem poprzez stosowanie zdrowej diety, wprowadzanie prostych zmian w stylu życia, umawiając się na wizyty do lekarzy, a także stosując odpowiednio dobrane środki apteczne dla mężczyzn

Środki apteczne dla mężczyzn - co warto stosować? 

Wielu mężczyzn nie traktuje swojego zdrowia jako priorytetu w swoim życiu. Dolegliwościom, które powodują najwięcej zgonów i chorób u mężczyzn można zapobiegać lub je leczyć poprzez stosowanie odpowiednich leków dla mężczyzn. Niestety, mężczyźni są zazwyczaj mniej chętni niż kobiety do: wizyt u lekarz, chodzenia na badania kontrolne lub działania profilaktyczne, a takżę do zasięgania porad z zakresu zdrowia psychicznego. Mężczyźni są również bardziej skłonni do ryzykownych zachowań, takich jak mi.in: picie alkoholu w nadmiarze, palenie tytoniu i niebezpieczna jazda samochodem. Na szczęście jest wiele łatwych kroków, które mężczyźni mogą podjąć, aby poprawić swoje zdrowie Jednym z najprostszych, a zarazem wysoce skutecznych, jest regularne stosowanie suplementów dla mężczyzn. Panom z problemem nałogu tytoniowego poleca się również specjalne leki na rzucenie palenia oraz wzmacnianie organizmu poprzez przyjmowanie witamin i minerałów

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.