Witamina C

Witamina C

Potrzebujemy wielu maleńkich substancji do tego, by nasz organizm działał prawidłowo, co przekłada się na naszą kondycję, nasze zdrowie i samopoczucie. Wśród tych związków organicznych mieszczą się również witaminy. Przeważnie organizm sam ich nie syntetyzuje. Odnosi się to między innymi do witaminy C. Zbyt niska jej podaż przyczynia się do osłabienia naczyń włosowatych, co skutkuje nieraz niedokrwistością. Manifestuje się to między innymi osłabieniem, obniżoną odpornością, bólem mięśni i stawów czy problemami z koncentracją.

Kiedy odżywiamy się różnorodnym pokarmem, wówczas nie powinniśmy mieć większego problemu z przyjmowaniem odpowiedniej dawki rzeczonej witaminy. Zawierają ją między innymi świeże warzywa i owoce, są więc na przykład w brukselce, kalafiorze, brokułach, cytrusach, a także w truskawkach czy kiszonkach.

Należy pamiętać, że zapotrzebowanie na ten związek zwiększa się u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także osób z rozmaitymi dolegliwościami, na przykład cukrzycą czy nadciśnieniem. W takich przypadkach zalecane jest suplementowanie witaminy C produktami z apteki, na przykład pod postacią tabletek musujących Ascorvita MAX MUS bądź też pod postacią kapsułek Akavit Witamina C.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com