Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Iburom rr max, 12 tabletek, ibuprofen 400 mg Zobacz większe
    • Iburom rr max, 12 tabletek, ibuprofen 400 mg

    Ibuprom RR Max, 400 mg, 12 tabletek

    9,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 2 dni
    Koszty dostawy:
    od 11,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Ibuprom RR Max to lek na ból i przeciw gorączce w postaci szybko działających tabletek. Jedna tabletka zawiera substancję czynną - ibuprofen. Nowoczesne działanie Ibupromu RR Max polega na natychmiastowym rozpadzie tabletki i uwalnianiu dawki substancji czynnej, która trafia w miejsce bólu. Walczy z zapaleniem i bólem, obniża gorączkę. 


    Ibuprom RR Max - wskazania  do stosowania

    Ibuprom RR Max 12 tabletek to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Wskazaniem do stosowania tego leku są m.in::

    • Bóle stawów
    • Bóle kostne
    • Bóle głowy
    • Gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy
    • Bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej
    • Nerwobóle
    • Bóle pooperacyjne
    • Bóle menstruacyjne
    • Bóle zębów
    • Bóle mięśni i stawów
    • Migrena


    Ibuprom RR Max - dawkowanie

    • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat - 1 tabletka do 3 razy dziennie (co 4-6 godzin).
    • Lek możesz stosować doraźnie do 3 dni. Dłuższe leczenie wymaga konsultacji z lekarzem.


    Skład - co zawierają tabletki Ibuprom RR Max?

    Jedna tabletka zawiera:

    • Ibuprofen w dawce 400 mg - substancja czynna o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym
    • Substancje pomocnicze - skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej uwodorniony, roślinny, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna, bezwodna; skład otoczki: Opadry White 65F280000 o składzie: alkohol poliwynylowy (E 1203), makrogol 3350 (E 1521), tytanu dwutlenek (E 171), talk (E 553b), mieszanina glinu potasu krzemianu (E 555) i tytanu dwutlenku (E 171), wosk Carnauba; sSkład tuszu do nadruku: szelak glazura ok. 45% (20% estryfikowana) w etanolu, tytanu dwutlenek (E 171),  alkohol n-butylowy, żelaza tlenek czarny (E 172), glikol propylenowy (E 1520), alkohol izopropylowy, amonowy wodorotlenek 28% (E 527), symetykon


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie zawiera 12 tabletek. Nie należy przekraczać dawki dobowej (3 tabletki). Przed użyciem leku Ibuprom RR Max zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.