Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Preparaty na regenerację chrząstki stawowej

Bezpieczne leki i suplementy na regenerację chrząstki stawowej

O zdrowie układu kostnego powinni dbać nie tylko seniorzy. Pomagają w tym preparaty na regenerację stawów, które sprawdzają się w przypadku objawów takich jak zesztywnienie oraz bolesność właśnie w tych miejscach. Kiedy w szczególności warto po nie siegnąć?

Co zawierają leki i suplementy na chrząstkę stawową?

Jeśli chodzi o składy preparatów na regenerację chrząstki stawowej, to ich podstawę stanowi przede wszystkim kolagen, a także glukozamina. Pełnią one absolutnie kluczową rolę w procesach produkcji mazi stawowej, stąd też w przypadku ich dłuższego stosowania można liczyć na większą ruchomość stawów. Można znaleźć w nich również inne witaminy i minerały, w tym przede wszystkim witaminę C.

Jak dawkować tabletki na chrząstkę stawową?

Bezpieczne dawkowanie takich preparatów to podstawa. Kluczowe jest przede wszystkim to, aby leki na chrząstkę stawową przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, czyli bez przekraczania zalecanej dziennej dawki. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na przeciwwskazania, które można omówić także z lekarzem.

Regeneracja chrząstki stawowej to proces. W przypadku przewlekłych problemów z układem ruchu niezbędna będzie jednak kompleksowa konsultacja lekarska.

W asortymencie Webpharm dostępne są również maści i żele na stawy oraz mięśnie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.