Magnez

Magnez

Potrzebujemy wielu mikroskopijnych substancji do tego, abyśmy prawidłowo funkcjonowali i byli w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Wśród tych związków organicznych mieszczą się również nawadniające elektrolity. Co istotne, organizm ich nie wytwarza, stąd też trzeba je przyswajać wraz z codzienną dietą. Odnosi się to między innymi do magnezu, który umożliwia komórkom optymalną pracę. Zbyt niska podaż owego elektrolitu przyczynia się licznych dolegliwości. Dotyczy to między innymi skurczu mięśni, drżenia powiek czy bólu głowy.

Kiedy odżywiamy się bogatym w rozmaite substancje odżywcze pokarmem, wówczas nie powinniśmy mieć większego problemu z przyjmowaniem odpowiedniej porcji magnezu. Zawierają go między innymi świeże warzywa i owoce, na przykład banany, truskawki, awokado czy seler naciowy.

Należy pamiętać, że zapotrzebowanie na ten związek zwiększa się u kobiet w ciąży i karmiących, a także osób narażonych na stres. Wytwarza się bowiem błędne koło – stres wypłukuje magnez, a pozbawiony go organizm jest bardziej podatny na stresogenne sytuacje. W takich przypadkach zalecane jest suplementowanie magnezu produktami z apteki, na przykład poprzez tabletki musujące, które występują choćby jako zestaw Litorsal.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com