Repelenty z DEET

Sprawdzone repelenty z DEET

Uporczywe komary dają Ci się we znaki i chcesz sięgnąć po najskuteczniejsze środki? Wybierz repelenty z DEET. N,N-dietylo-3-metylobenzamid, znany właśnie jako DEET, to dokładnie przebadana substancja o potwierdzonych właściwościach odstraszających. Co ważne, środek działa nie tylko na komary, ale również na meszki i kleszcze, a więc pozostałe stworzenia, których nie chcesz spotkać, obcując z naturą.

Mugga DEET – najsilniejsze środki na komary

Jeśli chodzi o najsilniejszą ochronę przed komarami, popularne są przede wszystkim środki z serii Mugga DEET. Producent znany jest z repelentów z wysoką zawartością N,N-dietylo-3-metylobenzamidu. Pomaga ona w długotrwałej ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami, dlatego może sprawdzić się np. podczas całodniowej wyprawy do lasu czy w góry. Środki Mugga DEET stworzono jednak przede wszystkim z myślą o krajach tropikalnych, w których istnieje ryzyko zakażenia malarią poprzez ugryzienie komara.

Warto pamiętać, że repelenty DEET nie powinny być stosowane przez małe dzieci. Dla kilkulatków przeznaczone są środki z niskim stężeniem substancji aktywnej. Najsilniejsze produkty Muggarepelenty z DEET w kulce, które ograniczają powstawanie oparów.

Repelenty DEET – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości repelenty DEET. To preparaty przetestowane pod kątem zarówno bezpieczeństwa, jak i działania. Dzięki zróżnicowaniu dostępnych środków pod względem składu, formy i opakowania na pewno wybierzesz coś dla siebie i swojej rodziny. Sprawdź również pozostałe spraye na komary dostępne w naszej ofercie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com