Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Repelenty z DEET

Sprawdzone repelenty z DEET

Uporczywe komary dają Ci się we znaki i chcesz sięgnąć po najskuteczniejsze środki? Wybierz repelenty z DEET. N,N-dietylo-3-metylobenzamid, znany właśnie jako DEET, to dokładnie przebadana substancja o potwierdzonych właściwościach odstraszających. Co ważne, środek działa nie tylko na komary, ale również na meszki i kleszcze, a więc pozostałe stworzenia, których nie chcesz spotkać, obcując z naturą.

Mugga DEET – najsilniejsze środki na komary

Jeśli chodzi o najsilniejszą ochronę przed komarami, popularne są przede wszystkim środki z serii Mugga DEET. Producent znany jest z repelentów z wysoką zawartością N,N-dietylo-3-metylobenzamidu. Pomaga ona w długotrwałej ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami, dlatego może sprawdzić się np. podczas całodniowej wyprawy do lasu czy w góry. Środki Mugga DEET stworzono jednak przede wszystkim z myślą o krajach tropikalnych, w których istnieje ryzyko zakażenia malarią poprzez ugryzienie komara.

Warto pamiętać, że repelenty DEET nie powinny być stosowane przez małe dzieci. Dla kilkulatków przeznaczone są środki z niskim stężeniem substancji aktywnej. Najsilniejsze produkty Muggarepelenty z DEET w kulce, które ograniczają powstawanie oparów.

Repelenty DEET – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości repelenty DEET. To preparaty przetestowane pod kątem zarówno bezpieczeństwa, jak i działania. Dzięki zróżnicowaniu dostępnych środków pod względem składu, formy i opakowania na pewno wybierzesz coś dla siebie i swojej rodziny. Sprawdź również pozostałe spraye na komary dostępne w naszej ofercie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.