Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Herbaty ziołowe i mieszanki ziół

Smaczne i zdrowe mieszanki herbat oraz mieszanki ziołowe

Herbaty ziołowe powinny znajdować się w każdym domu. Ich picie może pomagać w usuwaniu z ciała toksyn, a także dostarczać drogocennych antyoksydantów. Poszczególne mieszanki ziołowe do zaparzania mają również swoje własne właściwości, dlatego też mogą one wspierać organizm w przypadku różnego rodzaju dolegliwości chorobowych.

Kiedy sięgnąć po zioła i herbaty ziołowe?

Picie gorącej, aromatycznej herbaty to nie tylko przyjemny, ale i zdrowy zwyczaj. To przede wszystkim naturalne produkty pochodzące prosto z natury, które mają naprawdę wiele do zaoferowania. Ziołowe herbaty to m.in. flawonoidy, garbniki oraz glikozydy, mające absolutnie zbawienny wpływ na organizm. Z tego też powodu ziołowe mieszanki herbat powinny towarzyszyć nam na co dzień, oczywiście w umiarkowanych ilościach, zgodnych z zaleceniami producenta.

Mieszanki ziołowych herbat do zadań specjalnych

W aptekach dostępne są również herbaty o szczególnym przeznaczeniu. Niektóre z nich mogą sprawdzać się jako alternatywa dla prepartów takich jak tabletki na stres w przypadku wzmożonego napięcia organizmu. Herbaty i mieszanki ziołowe nierzadko wpływają też kojąco na układ pokarmowy. Nie zawsze niezbędne są bowiem leki na zgagę czy tabletki na trawienie, aby poradzić sobie z nieprzyjemnymi objawami. Oczywiście mieszanki ziołowe do zaparzania nie mogą stanowić remedium na każdą dolegliwość, dlatego w przypadku poważniejszych i przedłużających się problemów zdrowotych koniecznie trzeba udać się do lekarza.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.