Preparaty do oczu i na wzrok

Dbałość o narząd wzroku skutkuje znacznie lepszym widzeniem i zachowaniem zdrowia oczu na znacznie dłużej. Ma to znaczenie szczególnie u osób, które często pracują przy komputerze, ukończyły 50 rok życia, są chore na cukrzycę lub w inny sposób są narażone na pogorszenie wzroku. Preparaty do oczu z apteki mogą go wspierać na różne sposoby. Te o zastosowaniu miejscowym pomagają przede wszystkim nawilżać gałkę oczną poprzez uzupełnianie naturalnego filmu łzowego. Mogą również zawierać substancje wspomagające redukcję podrażnień i przekrwienia. Dzięki nim codzienne funkcjonowanie może być znacznie bardziej komfortowe. Można również zastosować preparaty na wzrok pełniące funkcje wspierających go kompleksowo suplementów.

Podkategorie

 • Preparaty doustne na...

  Warto dbać o oczy, aby na dłużej zachować dobry wzrok – szczególnie jeśli na co dzień jest on mocno eksploatowany. Długotrwała praca przy komputerze czy częste prowadzenie pojazdów po zmroku mogą osłabiać zdolność do prawidłowego widzenia, podobnie jak zaawansowany wiek, diety eliminacyjne, choroby (cukrzyca) czy niektóre nawyki (np. palenie papierosów). Oczy może zaś wspomóc prawidłowa dieta. Niekiedy trudno zadbać o właściwą podaż odpowiednich ilości witamin, minerałów i innych substancji korzystnych dla wzroku, dlatego można wspomagać się suplementacją. Preparaty doustne na oczy dostępne w aptece przydadzą się każdemu, kto chce zadbać o wzrok.

 • Krople nawilżające do...

  Niedostateczne nawilżenie powierzchni oka przez naturalny film łzowy to bardzo uciążliwa dolegliwość, która powoduje dyskomfort, podrażnienie, zaczerwienienie i swędzenie. Pojawia się ona szczególnie w sytuacjach nadwyrężenia wzroku. Problem dotyczy przede wszystkim osób, które wiele godzin pracują przy komputerze. Niedostatecznie częste mruganie oraz drażniące niebieskie światło mogą powodować konieczność sięgnięcia po krople nawilżające do oczu, podobnie jak suche powietrze (np. w klimatyzowanych lub mocno ogrzewanych pomieszczeniach). To środki, które pomagają uzupełnić film chroniący oczy i przynoszą natychmiastową ulgę. Są również przydatne dla osób spędzających wiele godzin za kierownicą lub uskarżających się na dyskomfort ze względu na zbyt małą ilość snu.

 • Krople na czerwone oczy
 • Krople ze świetlikiem
 • Krople do oczu
 • Witaminy na oczy
 • Tabletki z luteiną
 • Na jęczmień i gradówkę
 • Higiena powiek i...
 • Krople z jodkiem potasu

  Krople z jodkiem potasu bez recepty na męty w oku

  Jak działają krople do oczu z jodkiem potasu?

  Jodek potasu podany do oka, działa antyoksydacyjnie, wychwytując wolne rodniki. W kroplach do oczu bez recepty jodek potasu stosowany jest w profilaktyce powstawania zmętnień soczewki i ciała szklistego.

Leki na dobry wzrok i zdrowe oczy

Suplementy i leki na zdrowe oczy to środki przyjmowane doustnie, dostępne zazwyczaj w formie kapsułek lub tabletek. Ich regularne stosowanie może wpływać na poprawę widzenia oraz zachowanie zdrowia narządu wzroku. Wśród substancji zawartych w produktach tego typu popularna jest szczególnie luteina, najczęściej w połączeniu z zeaksantyną. To silne przeciwutleniacze, które chronią oczy przed groźnymi wolnymi rodnikami. Korzystnie na wzrok wpływają również takie składniki jak olej z ryb morskich zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, uszczelniająca naczynia krwionośne w oku trokserutyna czy resweratrol, który również pomaga chronić przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Ponadto preparaty na oczy mogą zawierać witaminy i minerały, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Dla wielu osób rozwiązaniem problemu mogą okazać się także nawilżające krople do oczu.

Suplementy i leki na dobry wzrok – nasza oferta

Suplementy i leki na dobry wzrok, które znajdziesz w ofercie Przyjaznej Apteki, pomogą Ci zadbać o lepsze widzenie i codzienny komfort. Proponujemy preparaty na oczy o różnym działaniu i dostępne w wielu formach – dzięki temu bez trudu znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania. To wyłącznie sprawdzone środki od najlepszych producentów. Sprawdź!

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com