Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Apap średnie opakowanie 24 tabletki, apap paracetamol Zobacz większe
  • Apap średnie opakowanie 24 tabletki, apap paracetamol

  Apap 500 mg, 24 tabletki, paracetamol na ból i przeciw gorączce

  11,99 zł

  Oceny i opinie klientów

  Ten produkt nie ma jeszcze opinii
  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  1-2 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 10,99
  GLS do punktu
  10,99
  Inpost Kurier
  13,98
  GLS
  14,99
  DHL do punktu
  13,98
  DHL
  14,99
  DHL płatność u kuriera
  19,98
  Inpost paczkomat
  13,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:
  Darmowa dostawa od 249 zł

  Apap to lek z paracetamolem stosowany do objawowego leczenia dolegliwości bólowych różnego pochodzenia oraz gorączki. Przeznaczony jest dla dorosłych oraz młodzieży powyżej 12 lat.


  Jak działa Apap 24 tabletki?

  Tabletki z paracetamolem działają przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo, ale nie wykazują właściwości przeciwzapalnych. Substancja czynna zawarta w leku Apap szybko wchłania się z przewodu pokarmowego po doustnym podaniu. Dlatego początek działania pojawia się już po ok. 30 minutach, a lecznicze właściwości utrzymują się przez 4-6 godzin w przypadku działania przeciwbólowego i 6-8 godzin w przypadku działania przeciwgorączkowego.


  Kiedy stosować lek Apap? - wskazania

  Wskazaniami do przyjmowania leku Apap są m.in.:

  • bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy)
  • bóle zębów
  • bóle gardła
  • nerwobóle
  • bóle miesiączkowe
  • bóle mięśni
  • bóle kostno-stawowe
  • gorączka, np. w przebiegu przeziębienia i grypy.

  1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.


  Apap - dawkowanie

  • osoby dorosłe: 1-2 tabletki, a w przypadku utrzymywania się objawów można powtórzyć dawkę po upływie minimum 4 godzin (w razie konieczności stosujemy 3 do 4 razy na dobę, ale nie więcej niż 8 tabletek w ciągu 24 godzin)
  • młodzież powyżej 12 lat: 1 tabletka, a w przypadku utrzymywania się objawów można przyjąć ponownie dawkę nie wcześniej niż po upływie 4 godzin (lek w razie konieczności stosuje się 3 do 4 razy na dobę po 1 tabletce)
  • Apap zaczyna działąć szybciej jeśli jest przyjmowany na czczo

  Nie należy przekraczać zalecanej dobowej dawki.


  Skład - co zawiera 1 tabletka Apapu?

  • substancja czynna - paracetamol (Paracetamolum) 500 mg
  • składniki pomocnicze - wosk Carnauba, makrogol, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, kwas stearynowy, skrobia żelowana, powidon


  Czy można brać Apap w ciąży?

  Paracetamol można stosować w okresie ciąży jeśli jest to konieczne. Przyjmuj jednak możliwie najmniejszą dawkę leku jak najkrócej i jak najrzadziej. Przed zastosowaniem leku Apap najlepiej poradzić się lekarza.


  Tabletki przeciwbólowe przy karmieniu piersią?

  Przed zastosowaniem leku Apap zasięgnij porady lekarza. Apap może być stosowany w okresie laktacji jeśli jest to konieczne.


  Apap a alkohol?

  Lek Apap zawiera substancję czynną paracetamol, która w połączniu z alkoholem działa szkodliwie na wątrobę. W trakcie spożywania alkoholu lub po spożyciu nie należy przyjmować leków zawierających paracetamol.


  Apap a inne leki?

  Nie łącz Apapu z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Lek może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych, takich jak warfaryna i acenokumarol – przy terapii tymi lekami zasięgnij porady lekarza przed przyjęciem produktu leczniczego Apap. Więcej informacji dotyczących interakcji z innymi lekami znajdziesz w dołączonej do opakowania ulotce.


  Dodatkowe informacje o leku Apap 24 tabletki

  Przestrzegaj 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami. Nie stosuj u dzieci poniżej 12 lat. Nie łącz Apapu z innymi lekami zawierającymi ten sam składnik czynny (paracetamol). Jeśli ból doskwiera Ci dłużej niż 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni, skonsultuj się z lekarzem. Szczegółowe informacje dotyczące leku Apap zawiera ulotka dołączona do opakowania.

   

  Opinie

  Oceń i opisz produkt !

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.