Przeciwzakrzepowe i wzmacniające serce

Krzepliwość jest naturalną właściwością krwi, która u zdrowego człowieka pełni funkcje ochronne. Zapobiega nadmiernej utracie płynu ustrojowego, jeśli naczynia krwionośnie zostaną uszkodzone. To zjawisko może jednak zostać zaburzone, na co mają wpływ m.in. czynniki krzepnięcia, czyli enzymy wytwarzane przez wątrobę. Jeśli poziom krzepliwości jest zbyt wysoki, można go obniżyć, stosując leki przeciwzakrzepowe, czyli antykoagulanty. Wskazaniem do ich stosowania są m.in. przedłużające się miesiączki, częste krwawienia z dziąseł czy krwiaki po zastrzykach domięśniowych.

Leki przeciwzakrzepowe bez recepty

Antykoagulanty są stosowanie nie tylko jako tabletki przeciwzakrzepowe, ale również jako leki wzmacniające serce. Chociaż są dostępne bez recepty, warto pamiętać, że przyjmowanie jakichkolwiek farmaceutyków czy suplementów powinno być skonsultowane z lekarzem lub farmaceutą, a już bezwzględnie przed ich zażyciem należy przeczytać ulotkę. Niewłaściwie dawkowane nawet z pozoru bezpieczne zioła mogą przynieść szkody, zwłaszcza jeśli jednocześnie przyjmujesz inne preparaty. 

Leki przeciwzakrzepowe bez recepty to produkty oparte m.in. na kwasie acetylosalicylowym, który jest również składnikiem aktywnym leków takich jak Aspiryna. Stosowanie jednocześnie obu preparatów może prowadzić do nieświadomego przedawkowania. Alternatywą dla nich są suplementy przeciwzakrzepowe zawierające naturalne kwasy tłuszczowe, takie jak DHA i EPA oraz witaminy K i E.

Preparaty, które pozwolą Ci zadbać o serce i wątrobę

Medykamenty przeciwzakrzepowe są zaliczane do kategorii leków i suplementów. Są to zarówno leki wzmacniające serce, jak i przeznaczone dla osób, które chcą zadbać o swoją wątrobę. Dostępne bez recepty preparaty zawierają zarówno różne substancje chemiczne, jak i naturalne składniki roślinne, w tym wspomniane wcześniej kwasy tłuszczowe, wyciąg z głogu oraz witaminy i pierwiastki mineralne – potas i magnez. Suplementy na wzmocnienie serca powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza lub z opisem zamieszczonym w ulotce. 

W asortymencie naszej apteki dostępne są także w różnej formie leki wspierające wątrobę.

 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com