Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Apo Napro Fast, naproksen bez recepty, 20 kapsułek Zobacz większe
    • Apo Napro Fast, naproksen bez recepty, 20 kapsułek

    Apo-Napro Fast, 20 kapsułek

    24,99 zł

    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    2-3 dni robocze
    Koszty dostawy:
    od 12,99 zł
    Pocztex Punkt odbioru
    12,99
    Pocztex Kurier
    14,90
    Inpost Paczkomat 24h/7
    14,90
    Kurier Inpost
    14,90
    Inpost - płatność u kuriera
    19,98
    Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
    19,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:

    Apo Napro Fast to lek bez recepty z naproksenem na stany zapalne i dolegliwości bólowe. Dla dorosłych i młodzieży od 12 lat.


    Jak działa naproksen bez recepty Apo Napro Fast?

    Naproksen jest substancją o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Po przyjęciu kapsułki wchłania się szybko, dzięki czemu szybko uśmierza ból.


    Kiedy stosować lek Apo-Napro Fast?

    • Ból głowy
    • Ból zęba
    • Ból mięśni
    • Ból stawów
    • Ból pleców
    • Bolesne miesiączkowanie
    • Gorączka


    Apo Napro Fast – dawkowanie

    • Dorośli i młodzież od 12 lat – 1 kapsułka co 8 do 12 godzin, popijając szklanką wody.
    • Jako dawkę początkową możesz przyjąć 2 kapsułki jednocześnie, później kolejną (trzecią) kapsułkę po upływie 12 godzin od pierwszej dawki.
    • Osoby powyżej 65 lat – 1 kapsułka co 8 do 12 godzin. Jeśli masz powyżej 65 lat, nie przyjmuj więcej niż 2 kapsułki leku na dobę.


    Apo-Napro Fast – skład

    Jedna kapsułka produktu leczniczego Apo Napro Fast zawiera:

    • Naproksen sodowy 220 mg (co odpowiada naproksenowi 200 mg) – substancja czynna
    • Substancje pomocnicze – makrogol 6000, kwas mlekowy, glikol propylenowy, powidon K-30, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, glicerol, woda oczyszczona, błękit patentowy F (E 131), alkohol izopropylowy, lecytyna.


    Apo Napro Fast w ciąży i w okresie karmienia piersią?

    • Lek nie powinien być stosowany w pierwszym i drugim trymestrze ciąży, chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Lek jest przeciwwskazany w ostatnich 3 miesiącach ciąży lub w trakcie porodu.
    • Lek jest przeciwwskazany u mam karmiących piersią – substancja przenika do mleka kobiet karmiących piersią.


    Naproksen czy Ibuprofen?

    Leki Apo Napro Fast z naproksenem i preparaty z ibuprofenem są podobne w działaniu. Obydwa uśmierzają ból, leczą stan zapalny i obniżają gorączkę.

    Czas działania – Apo-Napro Fast stosujemy 2x dziennie co 8-12 godzin. Ibuprofen działa krócej niż naproksen i jego dawkowanie to do 4 razy dziennie (co 4-6 godzin). Leki różnią się czasem działania, Apo-Napro Fast ma wygodniejsze dawkowanie.


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie zawiera 20 kapsułek. Przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką znajdującą się w opakowaniu. Lek może nasilać działanie niektórych leków – szczegóły w ulotce dołączonej do opakowania. Leku nie należy przyjmować jednocześnie z innymi lekami przeciwbólowymi zawierającymi w składzie: ibuprofen, ketoprofen, nimesulid, kwas acetylosalicylowy, meloksykam, diklofenak.

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

    webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com