Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 199 zł

Na przeziębienie i grypę

Co jest najlepsze na przeziębienie? 

Radzenie sobie z przeziębieniem i objawami grypy rozpoczyna się zwykle od domowych sposobów - herbata z miodem i cytryną, mleko z czosnkiem, rosół i tym podobne. Te metody, stosowane przez lata przez nasze babcie i mamy są czasami faktycznie pomocne. Jeśli jednak te środki nie wystarczą, aby pomóc w radzeniu sobie z objawami, trzeba sprawdzić wybór leków na grypę, które są odpowiednie do leczenia pierwszych oznak przeziębienia. Istnieje wiele leków przeciwwirusowych na grypę bez recepty. Farmaceuci czy lekarze najczęściej dobierają dobry lek na przeziębienie w zależności od objawów, które mu przedstawisz. Pacjenci zazwyczaj przy przeziębieniu narzekają na gorączkę, katar, bóle w mięśniach, a także gorsze samopoczucie. 

Podkategorie

Leki przeciwwirusowe na grypę dla całej rodziny 

Nie pozwól, aby przeziębienie i grypa włączyły Cię z życia. Skuteczne leki antywirusowe, tabletki na przeziębienie i grypę, syropy na kaszel, a także leki na zbicie gorączki, mogą Ci pomóc wejść na drogę do lepszego samopoczucia i odzyskania zdrowia. W naszej aptece znajdziesz delikatne i silne leki na przeziębienie i grypę dla całej rodziny, w tym dla dzieci. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w wybrane witaminy i minerały oraz leki antyhistaminowe. Pamiętaj również, żeby zapytać swojego lekarza, w jaki sposób różne leki dostępne bez recepty wpływają na stan przewlekły lub inne preparaty, które przyjmujesz. Najlepiej jest odbyć tę rozmowę już zanim zachorujesz, abyś wiedział, co jest bezpieczne w przypadku nasilenia się objawów. Możesz również zapytać o poradę swojego farmaceutę. Pamiętajcie, że “lepiej zapobiegać niż leczyć”, dlatego warto przez cały rok przyjmować witaminę C i inne preparaty wspomagające odporność.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 199 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

Do prawidłowego działania sklepu użyj inną przeglądarke

Logo Chrome Logo Firefox Logo Safari Logo Opera