Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Apap Przeziębienie Junior, 6 saszetek dla dzieci na przeziębienie, grypę, gorączkę Zobacz większe
  • Apap Przeziębienie Junior, 6 saszetek dla dzieci na przeziębienie, grypę, gorączkę

  Apap Przeziębienie Junior, 6 saszetek

  19,90 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Lek Apap Przeziębienie Junior to preparat, który stosuje się w celu leczenia objawów przeziębienia i grypy u dzieci od 6 lat. Produkt ma formę saszetek do rozpuszczania w wodzie, o truskawkowym smaku. Bezpieczny dla dzieci, nie podrażnia żołądka.


  Jak działają saszetki na przeziębienie dla dzieci Apap?

  Apap Przeziębienie Junior ma potrójne działanie:

  • na katar i niedrożność zatok
  • na gorączkę
  • na bóle: gardła, głowy, mięśniowe


  Jaki jest skład leku Apap Przeziębienie Junior?

  • Paracetamol 300 mg - zbija wysoką temperaturę ciała oraz ma działanie przeciwbólowe.
  • Chlorowodorek fenylefryny 5 mg - substancja zmniejszająca obrzęk błony śluzowej nosa, zmniejsza katar u dziecka i niedrożność nosa.
  • Witamina C 20 mg

  Pozostałe składniki: mannitol (E421), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, wapnia glukonian, aromat pomarańczowy*, aromat truskawkowy**, krzemionka koloidalna bezwodna.
  *aromat pomarańczowy (olejek pomarańczowy, olejek cytrynowy, alkohol C-12, linalol, alkohol benzylowy, cytronelal, dekstroza, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, butylohydroksyanizol).
  **aromat truskawkowy (cis-3-heksenol, furaneol, etylo-2-metylomaślan, kwas heksanowy, metylucynamonian, maltol, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, krzemu dwutlenek).


  Jak stosować saszetki Apap Przeziębienie Junior?

  • Dzieci od 6 do 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin - maksymalna dawka w ciągu doby to 4 saszetki.
  • Młodzież od 12 lat i dorośli: 1-2 saszetki co 4-6 godzin - maksymalna dawka dobowa to 6 saszetek.
  • Zawartość saszetki wsyp do ciepłej wody, wymieszaj aż do całkowitego rozpuszczenia proszku. Sporządzony płyn należy wypić w ciągu 15 minut od przygotowania.


  Przeciwwskazania do stosowania leku

  Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania.


  Dodatkowe informacje:

  Lek APAP przeziębienie junior zawiera 3,48 mmol (127,8 mg ) sodu (głównego składnika soli kuchennej) w maksymalnej dawce dobowej leku (6 saszetek). Odpowiada to 6,3% maksymalnej dawki dobowej sodu, rekomendowanej przez WHO.

  Lek APAP przeziębienie junior zawiera alkohol benzylowy. Alkohol benzylowy może powodować reakcje alergiczne. Pacjenci z chorobami wątroby lub nerek oraz kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem leku zawierającego kwas benzylowy, gdyż duża ilość alkoholu benzylowego może gromadzić się w ich organizmie i powodować działania niepożądane (tzw. kwasicę metaboliczną).

  Lek APAP przeziębienie junior zawiera dekstrozę i syrop glukozowy Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku. Lek zawiera 29,8 mg/saszetkę syropu glukozowego i 15,0 mg/saszetkę dekstrozy. Należy wziąć to pod uwagę u pacjentów z cukrzycą.

  Szczegółowe informacje o leku Apap Przeziębienie Junior znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania, z którą należy się zapoznać przed zastosowaniem leku.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com