Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Aspirin C Forte, 10 tabletek musujących, na ból i gorączkę, aspiryna bayerowska max forte Zobacz większe
    • Aspirin C Forte, 10 tabletek musujących, na ból i gorączkę, aspiryna bayerowska max forte

    Aspirin C Forte, 10 tabletek musujących, Bayer

    24,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 3 dni
    Koszty dostawy:
    od 13,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Tabletki musujące Aspirin C Forte Bayer to lek do leczenia objawów przeziębienia i grypy takich jak gorączka, ból głowy, ból gardła. Wygodna forma tabletek musujących zarówno ułatwia podanie, jak i sprawia, że składniki leku szybciej wchłaniają się dzięki płynnej formie produktu leczniczego.


    Jak działa Aspirin C Forte?

    Produkt leczniczy zawiera podwójną dawkę składników aktywnych (w porównaniu to tradycyjnej wersji Aspirin C).
    Kwas acetylosalicylowy 800 mg - składnik o działaniu przeciw gorączce i łagodzącym bóle (np. ból głowy, ból zatok, ból gardła).
    Witamina C 480 mg - ma za zadanie wzmocnić osłabioną w trakcie infekcji odporność.


    Jak stosować tabletki musujące Aspirin C Forte?

    Osoby dorosłe - jednorazowo 1 tabletkę musującą rozpuść w szklance wody i wypij przygotowany płyn. Przyjmuj po posiłkach. W razie konieczności lek możesz stosować 3 razy dziennie (co 4 do 8 godzin) po 1 tabletce. Maksymalna dawka w ciągu całej doby to 3 tabletki.


    Aspirin C Forte - skład w 1 tabletce

    • kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) 800 mg - składnik, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie,
    • witamina C (Acidum ascorbicum) 480 mg
    • pozostałe składniki: sodu wodorowęglan (modyfikowany): sodu wodorowęglan i sodu węglan, kwas, cytrynowy bezwodny, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna.


    Ważne informacje

    Nie stosuj w przypadku uczulenia na składnik czynny (kwas acetylosalicylowy), salicylany, inne leki NLPZ lub/i którykolwiek ze składników produktu. Przez użyciem leku Aspirin C Forte zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, gdzie znajdziesz wskazania, przeciwskazania do stosowania leku, interakcje, środki ostrożności i inne ważne informacje. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, nie stosować poniżej 18. roku życia. W opakowaniu znajdziesz 10 tabletek musujących.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

    webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com