Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Aspirin C, 10 tabletek musujących Zobacz większe
    • Aspirin C, 10 tabletek musujących

    Aspirin C, 10 tabletek musujących, Bayer

    19,90 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 3 dni
    Koszty dostawy:
    od 13,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Aspirin C to tabletki na objawy przeziębienia i grypy, takie jakie jak ból głowy, bóle mięśniowe, gorączka.


    Jak działa Aspirin C?

    Składnik aktywny leku Aspirin C ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Dodatek witaminy C wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca forma podania leku Aspirin C przyśpiesza jego wchłanianie. Lek wskazany jest w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy, a także w zwalczaniu bólu, np. bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe.


    Jak stosować lek Aspirin C?

    Osoby dorosłe - od 1 do 2 tabletek musujących jednorazowo. W razie konieczności dawkę jednorazową (1-2 tabletki) można powtarzać co 4 do 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 8 tabletek.
    Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Lek może być stosowany u młodzieży powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza - szczegóły w ulotce znajdującej się w opakowaniu.


    Asprin C - skład

    1 tabletka musująca zawiera substancje czynne:

    • kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) 400 mg
    • witamina C (Acidum ascorbicum) 240 mg

    i substancje pomocnicze: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.


    Kiedy nie stosować leku Aspirin C?

    • nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy, salicylany, niesteroidowe leki przeciwzapalne lub którykolwiek inny ze składników produktu leczniczego,
    • skaza krwotoczna,
    • choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy,
    • napady astmy oskrzelowej wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych,
    • ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek,
    • jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych,
    • ciąża,
    • u dzieci poniżej 12 lat.


    Przed użyciem leku zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące produktu leczniczego Aspirin C. W przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem leczenia.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

    webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com