Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Aspirin 500 mg, Bayer, 10 tabletek, aspiryna bayerowska, aspiryna bajerowska Zobacz większe
    • Aspirin 500 mg, Bayer, 10 tabletek, aspiryna bayerowska, aspiryna bajerowska

    Aspirin 500 mg, Bayer, 10 tabletek, na ból i przeciw gorączce

    7,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Ten produkt nie występuje już w magazynie

    Wysyłka:
    1-2 dni robocze
    Koszty dostawy:
    od 10,99
    GLS do punktu
    10,99
    Inpost Kurier
    13,98
    GLS
    14,99
    DHL do punktu
    13,98
    DHL
    14,99
    DHL płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Aspirin w tabletkach to lek na ból i gorączkę przeznaczony dla osób dorosłych. Dobrze znana, klasyczna aspiryna Bayer.


    Jak działa lek Aspirin 500 mg?

    Aspirin to produkt leczniczy zawierający w składzie kwas acetylosalicylowy, który ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek wskazany jest do stosowania w bólach (np. ból głowy, ból mięśni) oraz gorączce.


    Jak stosować Aspirin?

    • Osoby dorosłe - jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4-8 godzin. Maksymalnie w ciągu dobu można przyjąć 8 tabletek.
    • Młodzież powyżej 12 lat - lek może być stosowany wyłącznie na zlecenie lekarza. Nie stosować samodzielnie produktu leczniczego Aspirin u młodzieży
    • Dzieci poniżej 12 lat - stosowania przeciwwskazane!


    Aspirin tabletki - skład

    • Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) 500 mg - substancja czynna leku
    • Składniki pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana


    Dodatkowe informacje

    Przed użyciem produktu leczniczego Aspirin zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Lek może być stosowany przez osoby dorosłe, nie stosować u dzieci, nie stosować u młodzieży (chyba że lekarz zaleci inaczej w przypadku osób powyżej 12 lat). W opakowaniu znajduje się 10 tabletek.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.