Maści rozgrzewające na przeziębienie

Maści rozgrzewające

Maści rozgrzewające od lat stosuje się na rozmaite schorzenia. Niegdyś używane były w medycynie ludowej, w której tkwiły już pewne racjonalne przesłanki. Zostały one zdecydowanie bardziej rozwinięte w obowiązującej dziś medycynie konwencjonalnej. Dawniej maściami złożonymi z ziołowych mieszanek smarowano konie, stąd też i obecnie niektóre z nich nazywane są “końskimi maściami”. Tych oraz innych środków leczniczych o rozgrzewającym działaniu stosuje się w przypadku bólów stawów, mięśni czy przeziębień. W ostatnim przypadku ma ona za zadanie łagodzić objawy zapaleń górnych dróg oddechowych występujących przy grypie oraz innych infekcjach wirusowych. Maść składa się z takich dobroczynnych substancji jak eukaliptus, mentol, kamfora oraz olejek terpentynowy

Przykładowo, mentol łagodzi stany zapalne; eukaliptus m.in. ogranicza powstawanie śluzu i rozszerza oskrzela; z kolei kamfora rozgrzewa i ma właściwości znieczulające.

Proponujemy produkt Vicks VapoRub, który aplikuje się na klatkę piersiową oraz szyję. Wcierając maść, uwalnia się lotne substancje czynne – które dostają się do dróg oddechowych, co pozwala łagodzić kaszel, katar i podrażnienie gardła

Oczywiście maść rozgrzewająca nie zastąpi przepisanych przez lekarza specyfików, niemniej stanowi istotne wsparcie dla zrównoważonej terapii, będąc uzupełnieniem dla leków działających od wewnątrz.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com