Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Tabletki na gardło

Tabletki i pastylki do ssania na ból gardła

Ból gardła jest częstą przypadłością zarówno zimą, kiedy może mieć związek z infekcjami wirusowymi lub przeziębieniem, ale także i latem, jeżeli przez długo czas przebywamy w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach. Niezależnie od przyczyn uczucie drapania, swędzenia czy nawet pieczenia w gardle może przysparzać dyskomfortu, a nawet utrudniać mówienie. Wtedy warto sięgnąć po sprawdzone tabletki na ból gardła. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę pastylek do ssania i tabletek, które pozwolą ukoić ból, swędzenie, suchość i inne problemy związane z gardłem. Zamiast tabletek warto sięgnąć także po szybsze w aplikacji spraye na ból gardła. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.