Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  AuroGo saszetki na zaparcia z makrogolem Zobacz większe
  • AuroGo saszetki na zaparcia z makrogolem

  AuroGo, saszetki na zaparcia, 20 sztuk

  24,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  1-2 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Lek AuroGo to proszek do przygotowania roztworu do picia, który działa przeczyszczająco. Preparat mogą stosować osoby dorosłe, młodzież i dorośli.


  Jak działa lek z makrogolem – AuroGo?

  AuroGo saszetki leczą przewlekłe zaparcia. Ułatwiają też wypróżnienie także w przypadku zaklinowania stolca, gdy masa kałowa wypełnia odbytnicę i/lub jelito.

  Skkładnik czynny leku makrogol 3350 ma właściwości zatrzymujące wodę i rozmiękczające twarde masy kałowe. Produkt poprawia komfort wypróżnień i ułatwia wypróżnianie. Działanie leku z makrogolami pojawia się zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin.


  AuroGo saszetki – dawkowanie

  Przewlekłe zaparcia:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat – od 1 do 3 saszetek na dobę w podzielonych dawkach. Dawkę dobieramy w zależności od indywidualnej reakcji na produkt.
  • Zawartość saszetki rozpuść w 125 ml wody.

  Leku AuroGo w leczeniu zaparć nie należy stosować dłużej niż 2 tygodnie. Dłuższe stosowanie leku należy skonsultować z lekarzem (czasem dłuższa kuracja jest konieczna, np. u osób z chorobą Parkinsona, zaparciem spowodowanym przyjmowaniem niektórych leków).

  Zaklinowanie stolca:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat – 8 saszetek na dobę. Zawartość saszetek przyjmij w ciągu 6 godzin (nie więcej niż 2 saszetki w ciągu jednej godziny).
  • Zawartość każdej saszetki rozpuść w 125 ml wody.

  Leczenie u osób z zaklinowanym stolcem nie powinno trwać dłużej niż 3 dni.


  AuroGo – skład w jednej saszetce

  • Makrogol 3350 13,125 g
  • Sodu wodorowęglan 0,1785 g
  • Sodu chlorek 0,3507 g
  • Potasu chlorek 0,0466 g

  Substancje pomocnicze – aromat pomarańczowy Evogran, aromat cytrynowo-limonkowy „ME”, krzemionka koloidalna bezwodna, sacharyna sodowa.

  Lek AuroGo to produkt bez cukru. Zawiera substancję słodzącą (sacharyna sodowa).


  AuroGo na zaparcia w ciąży i u kobiet karmiących piersią?

  Lek AuroGo może być stosowany w czasie w ciąży i karmienia piersią.


  Czy makrogol jest bezpieczny?

  Makrogol prawie nie wchłania się z przewodu pokarmowego, przechodzi przez jelito w niezmienionym stanie. AuroGo, jak każdy lek, może wywołać łagodne działania niepożądane, np. ból brzucha, wzdęcia, biegunka (w przypadku biegunki zazwyczaj wystarczy zmniejszyć dawkę leku). Produkt leczniczy AuroGo jest przeciwwskazany w niektórych stanach, m.in. perforacja lub niedrożność jelita, ciężkie stany zapalne jelit (np. choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie okrężnicy) – szczegóły zawiera ulotka dołączona do opakowania.


  Dodatkowe informacje

  Opakowanie zawiera 20 saszetek po 13,7 g proszku do sporządzania roztworu doustnego. Przed użyciem produktu leczniczego AuroGo zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Nie stosuj u dzieci poniżej 12 lat – istnieją leki z innymi makrogolami, które mogą być przyjmowane przez młodsze dzieci.

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com