Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Nikotynowa terapia zastępcza - spray Nicorette o smaku mięty Zobacz większe
  • Nikotynowa terapia zastępcza - spray Nicorette o smaku mięty

  Nicorette Spray, smak miętowy, 150 dawek

  64,99 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Spray Nicorette to lek natychmiastowo gaszący głód nikotynowy, dzięki czemu zmniejszy chęć zapalenia papierosa już po 30 sekundach.

  Nicorette Spray występuje w dwóch smakach – miętowy oraz cool berry.


  Jak działa Nicorette Spray?

  Produkt leczniczy zawiera w składzie nikotynę, która po zastosowaniu już w ciągu 30 sekund zmniejsza głód nikotynowy i objawy towarzyszące odstawieniu, takie jak np. drażliwość. Nicorette Spray stosuje się w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych.


  Jak stosować spray Nicorette?

  Dawkowanie dla osób chcących rzucić palenie na dobre

  • Podczas rozpylania wstrzymaj oddech, aby lek nie dostał się do dróg oddechowych. Po rozpyleniu nie przełykaj śliny przez kilka sekund, aby uzyskać optymalne wchłanianie nikotyny.
  • 1-6 tydzień – rozpyl 1 lub 2 dawki gdy poczujesz chęć zapalenia papierosa. Zazwyczaj stosuje się 1-2 dawki co 30 minut do godziny. Przykład – jeśli średnio wypalasz 20 papierosów  w ciągu doby, należy stosować 1-2 dawki co najmniej 20 razy na dobę.
  • 7-9 tydzień – rozpocznij zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby. Przed końcem 9-tego tygodnia powinieneś stosować połowę średniej liczby dawek stosowanych w tygodniach 1-6.
  • 10-12 tydzień – nadal zmniejszaj liczbę stosowanych w ciągu doby dawek, tak aby w 12-tym tygodniu nie stosować więcej niż 4 dawki na dobę. Jeśli liczbę dawek zmniejszysz do 2-4, możesz zakończyć kurację.
  • Po 12. tygodniach – lek możesz stosować w razie silnej potrzeby zapalenia papierosa, aby zapobiec powrotowi nałogu. Stosuj doraźnie 1 lub w razie potrzeby 2 dawki (ale nie więcej niż 4 dawki w ciągu 24 godzin).


  Dawkowanie dla osób, które chcą ograniczyć palenie, ale nie chcą lub nie mogą rzucić palenia natychmiast

  • Aerozol Nicorette stosuj pomiędzy epizodami palenia, aby wydłużyć czas pomiędzy wypalanymi papierosami.


  Podczas 1 godziny nie przekraczaj 4 psiknięć.
  Maksymalna dawka jednorazowa to 2 dawki.
  Maksymalna dawka w ciągu całej doby to 64 dawki.


  Nicorette Spray smak miętowy – skład

  Substancja czynna - 1 dawka (rozpylenie) zawiera 1 mg nikotyny w 0,07 ml roztworu

  Składniki pomocnicze: etanol 7,1 mg/dawkę, glikol propylenowy 11 mg/dawkę, butylohydroksytoluen 363 ng/dawkę, gtrometamol, poloksamer 407, glicerol (E 422), wodorowęglan sodu, lewomentol, aromat miętowy, aromat chłodzący, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny 10% (do ustalenia pH 9), woda oczyszczona.


  Palenie w ciąży?

  Palenie tytoniu w trakcie ciąży wiąże się z zagrożeniami, takimi jak opóźnienie wzrostu, przedwczesny poród lub poród martwego płodu. Jedyną skuteczną interwencją jest zaprzestanie palenia, im wcześniej tym lepiej. W okresie ciąży niezalecane jest ani palenie papierosów ani stosowanie produktów nikotynowej terapii zastępczej, takich jak Nicorette. Stosowanie sprayu Nicorette możesz rozpocząć jedynie na zalecenie lekarza.


  Nicorette a laktacja?

  Unikaj stosowania leku Nicorette Spray jeśli karmisz piersią. Jeśli nie uda Ci się zaprzestać palenia, produkt leczniczy Nicorette Spray możesz stosować wyłącznie po zaleceniu lekarza. Nie stosuj leku ani nie pal bezpośrednio przed karmieniem (zachowaj co najmniej 2 godziny odstępu pomiędzy przyjęciem aerozolu a karmieniem dziecka).


  Dodatkowe informacje

  1 opakowanie zawiera 150 dawek. Lek możesz stosować nie dłużej niż 6 miesięcy (przy regularnym stosowaniu). Spray Nicorette warto zachować, aby mieć go do wykorzystania w razie nagłego pojawienia się głodu nikotynowego. Produkt leczniczy przeznaczony jest dla osób od 18 lat. Przed użyciem leku Nicorette Spray zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania.

  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com